[#7]
Re: A może kanał na Discordzie poświęcony Arosowi?
@R-Tea,
post #4
Zapytałem, ale nie kryje, że bardziej interesował mnie rozwój Arosa w wersji 64-bit, który kusi i zachęca do sfinandowania zakupu komputera, dwóch w ramach bounty, żeby szło opracować wersje na nowy sklepowy sprzęt i wtedy każdy mógłby kupić sobie taki i mieć gwarancję, że powstaje na niego Aros 64-bit.
Ostatnia aktualizacja: 15.05.2026 21:07:14 przez KM_Ender