[#1321] Re: Savyna68K

@Norbert, post #1320

Właśnie walcze z tym na A500.
[#1322] Re: Savyna68K

@skofrant, post #1321

troszku odświeżę... mam ten sam adapter i nie działa z żadną kartą, sprawdzałem na HC533, Savyna68k. Po podłączeniu innego (taki zielony 2108 czy jakoś tak) nie było problemu. Testowałem z kartami CF Kingston 2G i 4G.

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2018 22:44:49 przez AndrECHO
[#1323] Re: Savyna68K

@AndrECHO, post #1322

Potwierdzam że z zielonym adapterem nie ma problemów. Tego czarnego jeszcze nie udało mi się zmusić do działania. I wszystko wskazuje ze jest po prostu kiepskiej jakości. Na diodach ma znaczące spadki napięć, i niektóre "piny" złącza stawiają większy opór. Słabo złożony ze słabych części. Niektóre sztuki działają, ale to kwestia szczęścia.

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 09:22:02 przez orila
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem