kategoria: Kontrolery
[#1] BSC Alfapower i ram
Witajcie. Mam problem z kontrolerem w wersji ZIP który uszkadza mi grupę kości.
Po wsadzeniu nowych układów wszystko teoretycznie jest ok. WB pokazuje 8mb, ale po 4 minutach, jedna grupa się bardzo nagrzewa. Po restarcie znika 2 mb. Teoretycznie jest dostępne ale AVAIL pokazuje, że jest zapełnione. Doszedłem, że pamięci prawie wszystkie linie mają wspólne oprócz CAS. Podejrzewam uszkodzenie układów PAL albo się myle?
Nie podejrzewam, żeby któryś z kolegów miał mapę przepaleń bezpieczników dla układów PAL, ale mógłby je skopiować?
[#2] Re: BSC Alfapower i ram

@gongol, post #1

ale mógłby je skopiować?

W zasadzie równie dobrze możesz pisać na Berdyczów, bo:
1) Jeżeli ktoś ma takie rozszerzenie, to w 99% przypadków nie ma programatora do odczytu PAL-i.
2) Nawet jak ma jedno i drugie, to PAL-e są zapewne zabezpieczone (tylko Commodore nie zabezpieczało GAl-i/PAL-i).

Generalnie jak nie znajdziesz w sieci, to zapomnij.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem