kategoria: Płyty główne
[#1] Amiga 600-nie widzi rozszerzenia
Witam wszystkich.
Mam problem z moją 600tką. Zakupiłem nowe rozszerzenie 1mb "pod klapkę" jednak ami jej nie widzi. Kilka razy uruchomiła się "normalnie" lecz widziała tylko 1mb na płycie. Złącze przeczyszczone, testowane z furią, bez furii, na 2 zasilaczach. Kondensatory wymienione pod koniec sierpnia.
Ratujcie
Pozdrawiam
[#2] Re: Amiga 600-nie widzi rozszerzenia

@Bartek2075, post #1

Najlepiej by było sprawdzić w innej A600, może rozszerzenie jest "kaput". Pooglądaj ścieżki, które idą do złącza, może gdzieś jest przerwa, ale podejrzewam że wtedy amiga by świrowała. Sprawdzałes co pokazuje SysInfo?
[#3] Re: Amiga 600-nie widzi rozszerzenia

@Bartek2075, post #1

Odeslij, sprawdze co jest, bo zdalnie to tylko u wrozki.
[#4] Re: Amiga 600-nie widzi rozszerzenia

@NeckUno1, post #2

Ścieżki posprawdzam miernikiem. Co do sysinfo wejść się nie da bo co chwile guru wyświetla.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem