kategoria: Karty procesorowe
[#1] Blizzard PPC do sprawdzenia.
Cześć,

Ostatnio postanowiłem odkurzyć moją A1200 która leżała u teścia od czasu przeprowadzki z Torunia do Gdańska. Jak pojechałem ją odebrać okazało się że Amiga zniknęła Teść tłumaczy że może została utylizowana jako jeden z komputerów szwagra (bardzo prawdopodobne). Szczęściem w nieszczęściu przed wstawieniem jej do teścia na przechowanie wymontowałem z niej Blizzarda PPC i BVision mam je w osobnych pudełeczkach. Przymierzam się do zakupu A1200 ale chciałbym mieć pewność że jest sens czyli karty są sprawne bo jeśli nie to wolę zainwestować w A600 + za jakiś czas Vampire. Czy jest ktoś z gdańska i okolic kto pomógłby w sprawdzeniu powyższych kart? Do kompletu z bvision brakuje mi kabelka z gniazdem dsub który został w towerce ale to chyba można bez problemu ogarnąć bo na necie są dostępne schematy.
[#2] Re: Blizzard PPC do sprawdzenia.

@jarokuczi, post #1

Kabelki do BVision swego czasu robił były redaktor Benedykt.
[#3] Re: Blizzard PPC do sprawdzenia.

@jarokuczi, post #1

Napisz do RISC na priva on ma dużo Amig i na 100% A1200 z PPC i BVision.
Ja mam gołą A1200 i żeby sprawdzić musiałbyś system u mnie postawić, jak nie znajdziesz szybszego rozwiązania - zapraszam.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2017 09:14:41 przez Raybeez
[#4] Re: Blizzard PPC do sprawdzenia.

@jarokuczi, post #1

Coś się wymyśli.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem