[#1] A600 myszka
Goła a600 wpadła mi w ręce, uruchamia się, ale mam problem z prawym przyciskiem myszy, nie działa.

Pod systestem sprawdzałem dwie myszki i nie działa prawy klawisz (port1) a (port2) działa prawy przycisk myszy.

Obie myszy sprawne. Co może być nie tak?
[#2] Re: A600 myszka

@dragmar, post #1

Tak na początek - sprawdzałeś czy piny są całe w gnieździe myszy? czy nie są zaśniedziałe itp.
W mojej A600 mam jeden pin nadłamany ale jest na tyle długi, że nie sprawia problemów.
Jeżeli wszystko z pinami ok to przyczyna może być na płycie, w A500 wiem, że czasami niektóre rezystory "siadają" i po ich wymianie wszystko wraca do normy, akurat w A600 tego nie przerabiałem.
[#3] Re: A600 myszka

@Adinfo, post #2

Był niedawno gdzieś wątek o a600 i nie działającej myszce to tez były rezystory :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem