[#1] Pamiec Flash
Witam,
Ostatnio wpadla mi w rece taka karta


Niestety nie dziala, karta jest fabrycznie nowa. Czy jest jakas mozliwosc zeby zadzialala?
Posiada moze ktos taka karte?
[#2] Re: Pamiec Flash

@Geeman, post #1

Zdefiniuj "nie działa". Jeśli chcesz aby zadziałała jako RAM, to nie ten typ karty. Potrzebujesz pamięci SRAM a nie Flash.
[#3] Re: Pamiec Flash

@Geeman, post #1

Na karcie powinieneś mieć zworke jak tej karty używać. Czy jako dysk twardy czy jako pamięć RAM. Dodatkowo do skonfigurowania używasz programu Prepcard. Amiga przyjmie tylko karty z pamiecią Sram do 4MB (o ile mnie pamięć nie myli).

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 17:05:59 przez Stoopi
[#4] Re: Pamiec Flash

@strim_, post #2

Mialem nadzieje ze zadziala jako RAM, no nic szkoda
[#5] Re: Pamiec Flash

@Geeman, post #4

Akurat mam pożyczoną kartę SRAM 2MB W A600 w zależności od przygotowania karty pod systemem zależy czy działa jako dysk czy jako RAM. O ile pamiętam przełącznik na karcie służy jako "write protected" ale musiał bym się upewnić. W Prepcard jest bodajże możliwość wyboru sposobu pracy dysk/RAM.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2017 09:44:40 przez Adinfo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem