[#1] Boot selector w A500 bez wiercenia
Witam,
Jako że sam chwilę się zastanawiałem jak przymocować przełącznik stacji dyskietek w miarę wygodnie, ale bez niszczenia obudowy, to chętnie podzielę się swoim pomysłem na ten temat-moze komuś spodoba się takie rozwiązanie.
Użyłem krótkiego odcinka korytka do okablowania strukturalnego.
Element ten trzyma się na słupku dolnej obudowy i śrubie mocującej z boku fabryczna stacje dyskietek.
Przełącznik trzyma się solidnie, a obok zostaje miejsce na jeszcze jeden, np kickselektor , nad którego zakupem się zastanawiam.
Dostęp do przełącznika jest bezproblemowy po otwarciu trapa. Poniżej zdjęcia:






Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 13:07:28 przez remo

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 13:08:16 przez remo

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 13:19:20 przez remo
[#2] Re: Boot selector w A500 bez wiercenia

@remo, post #1

Bardzo sprytne! Tylko że nie zawsze wygodne jest podniesienie Amigi i zdjęcie klapki z dołu, co dopiero majtanie tam paluchem.
[#3] Re: Boot selector w A500 bez wiercenia

@remo, post #1

Zdjęcia się nie pokazują.
Ciekawe czy te linki przetrwają?







Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 13:35:40 przez Norbert
[#4] Re: Boot selector w A500 bez wiercenia

@Norbert, post #3

Wielkie dzięki, nie wiem czemu fotki mi się nie doładowaly.
[#5] Re: Boot selector w A500 bez wiercenia

@teh_KaiN, post #2

Wiadomo, to tylko jedna z opcji, ale bez "ruszania" obudowy tych opcji za wiele nie ma.
Można by to zrobić na pilot(ktoś już na tym forum dał taki pomysł) .
Z drugiej strony aż tak często tego przełącznika się nie uzywa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem