kategoria: Karty graficzne
[#1] Karty Graficzne AGP + PCI
Mam u siebie kilka starszych kart graficznych AGP oraz PCI. Niektórzy użytkownicy bardziej rozbudowanych Przyjaciółek używają karty graficzne z PC. Poniżej lista sprawnych kart jakie mam w posiadaniu, proszę o info czy dla świata amigowego mają zastosowanie.

- FX 5700 LE AGP8x 128 MB TV-OUT DVI
- ATI 9600 LE AGP8x 128 MB TV-OUT DVI
- GeForce 4 Ti 4200 64 mb GSLE AGP
- S3 VIRAGE/DX PCI
- FX 5600 128 MB AGP8x TV-OUT DVI
- MATROX G55+MDHA32DB VIDEO CARD 32MB VGA DVI AGP
- NVIDIA RIVA TNT2 64 (RIVA Vanta 16 mb) AGP
- S3 TRIO V (NAC3CF) PCI
- NVIDIA TNT2 64 Pro AGP
- NVIDIA GeForce FX 5200 128 MB Dual DVI
- FX 5500 256 MB TV-OUT DVI AGP8x
- NVIDIA VANTA 16 AGP
- RADEON 9600 XT 128 MB V/D/VO (2 szt.)
- GeForce 2 MX 400 AGP
[#2] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Ryhawa, post #1

Radeony 9600 mogą się przydać morphosowcom. S3 zdaje się mogą zadziałać w Mediatorze. Reszta się raczej nie przyda, może miłośnikom retro PC.
[#3] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Ryhawa, post #1

Jak mnie pamięć nie myli GeForce 4 Ti 4200 64 mb GSLE AGP bardzo dobra dla Amithlona (taką chyba mam)
[#4] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Ryhawa, post #1

Lista kart zgodnych z Mediatorem jest na stronie Elboxu.
[#5] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Krashan, post #2

Radeony 9600 mogą się przydać morphosowcom.


Ale jedynie pod warunkiem, że pamięci mają "kwadratowe" (BGA). Te z "prostokąciakami" (TSOP) nie dają się poprawnie zaflaszować dla PowerMaca.
[#6] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@recedent, post #5

Czyli zainteresowanie może być, jeżeli tak to wrzucę ogłoszenie na giełdę na wymianę. Mam A1200 i przydała by się dodatkowa pamięć
[#7] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Ryhawa, post #6

Te karty to nie są jakieś białe kruki dlatego raczej nie spodziewałbym się cudów, ale próbuj.
[#8] Re: Karty Graficzne AGP + PCI

@Ryhawa, post #1

Widzę że cześć z tego może działać pod AROSem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem