kategoria: Karty procesorowe
[#1] TerribleFire 534
hej

Pojawiły się, ponownie płytki do zmontowania akceleratora TerribleFire 534
Ja już zamówiłem dwie, ale jeżeli ktoś będzie się chciał dołożyć i przesłać z UK razem to zapraszam.

oryginalny wątek:

https://www.exxoshost.co.uk/forum/viewtopic.php?f=68&t=1768
[#2] Re: TerribleFire 534

@apacz, post #1

Ja chętnie się dołączę i spróbuję sprostać wyzwaniu samodzielnego montażu
i również poprosił bym o dwie sztuki jeżeli to możliwe.
[#3] Re: TerribleFire 534

@apacz, post #1

Będziesz montował? Jeśli tak to na 1 się piszę.
[#4] Re: TerribleFire 534

@BomberMAX, post #3

Będę montował dla siebie, za mało ma doświadczenia by montować dla kogoś.
[#5] Re: TerribleFire 534

@apacz, post #1

Witam, i ja wziąłbym z jedną.
[#6] Re: TerribleFire 534

@ryshard, post #5

Ok podsumujmy:

płytka kosztuje 8 funtów, za przesyłkę 2 płytek opłata jest 4 funty, zakładam że przy 6 znacząco nie wzrośnie:

Apacz: 2 szt
PiotrKK: 2 szt
Ryshard: 1szt
BomberMax: 1szt ? proszę o szybkie potwierdzenie

Piszę to Stephena, i zapłacę ze swojej kasy. Jak przyjdą to podzielę koszty i wam wyślę.
[#7] Re: TerribleFire 534

@apacz, post #6

Apacz: 2 szt
PiotrKK: 2 szt
Ryshard: 1szt
BomberMax: 1szt
Mandi: 1szt
[#8] Re: TerribleFire 534

@Mandi, post #7

Rozglądaliście się może już za częściami ?
macie doświadczenie z programowaniem układów xilinx? - dla mnie będzie to wręcz nowe doświadczenie.
[#9] Re: TerribleFire 534

@Mandi, post #7

Apacz: 2 szt
PiotrKK: 2 szt
Ryshard: 1szt
BomberMax: 1szt
Mandi: 1szt
Red: 1szt
[#10] Re: TerribleFire 534

@Red, post #9

Płytki dla Reda i mnie można wysłać zbiorczo na jeden adres
[#11] Re: TerribleFire 534

@PiotrKK, post #8

części mam już wszystkie, kupiłem w digikey, ale zdecydowanie ich nie polecam, bo przesyłka idzie ze stanów i ponoć zdarza się to często (mi się zdarzyło) że przesyłka trafia do celników, mimo że na elementy elektroniczne nie ma cła to UPS za samą obsługę kasuje 67 zeta i już tak tanio nie wychodzi. Samo programowanie CPLD jest wg Stephena dość proste bo wystarczy RasperyPi (tak nie trzeba programatora) i parę przewodów. tak w ogóle polecam cały kanał na youtube Stephena, gdzie można prześledzić cały proces powstawania TerribleFire534, dowiedzieć się jak go zrobić, oraz nauczyć się dużo na temat samej Amigi.
[#12] Re: TerribleFire 534

@Mandi, post #10

eh.

Nie zrozumieliśmy ze Stephenem. Chciałem zamówić więcej płytek u niego żeby mu zaoszczędzić roboty przy wysyłaniu. Na początku potraktował mnie jak hurtownika . Jak już się zrozumieliśmy, to napisał że woli sprzedać płytki bezpośrednio, bo on supportuje za pośrednictwem forum swoje dzieła i by mieć możliwość prześledzenia jak dotarła płytka.

Wniosek jest niestety taki że musicie zamówić sami. Trzeba się zarejestrować na forum: https://www.exxoshost.co.uk/forum/

w wątku https://www.exxoshost.co.uk/forum/viewtopic.php?f=68&t=1768

wyrazić zainteresowanie, po otrzymaniu prywatnej wiadomości od Stephena, trzeba paypalem przesłać kasę.

Dajcie znać czy wam się udało, zamierzam się dzielić swoimi "dokonaniami" przy budowaniu więc może razem nam wszystkim się to uda..

pozdro
[#13] Re: TerribleFire 534

@apacz, post #12

Dzięki za info, request na forum exxoshost wysłany
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem