kategoria: Karty graficzne
[#1] Samsung SyncMaster 941 MW
Witajcie, chciałbym zapytać, może komuś przytrafiła się taka sama przypadłość w w/w monitorze ...? Mianowicie, z listy MENU SOURCE przestały być dostępne "oznaczone na szaro" wszystkie wejścia oprócz EXT (SCART) oraz TV .... :(
Nie jest możliwe również wykonanie resetu do ustawień fabrycznych (szara opcja). Niestety nie znalazłem w sieci jakiejś podpowiedzi dotyczącej resetu monitora z "klawiszy na panelu sterowania). Może ktoś, coś wie jak to ugryźć ? Z góry dzięki za wszelkie sugestie!
[#2] Re: Samsung SyncMaster 941 MW

@biax, post #1

Service Manual Na stronie 4-11 podano jak wejść do menu serwisowego. Może coś uda Ci się zasterować bez oprogramowania i kabelka....
[#3] Re: Samsung SyncMaster 941 MW

@biax, post #1

Podejrzewam, że wszedłeś w tryb sklepowy lub podobny. Znalazłem w necie taki opis wyjścia:
Press the arrow down button once (which will let you adjust brightness) then don't adjust the brightness but else press and hold the menu button until the screen goes dark. When the picture comes back with no text on the screen then you are out of the store mode .

Zerknij jeszcze tutaj:
https://content.etilize.com/User-Manual/1010140586.pdf
Na stronie 25 jest opisana opcja Locked - może to pomoże.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 21:16:20 przez Slepaq
[#4] Re: Samsung SyncMaster 941 MW

@Slepaq, post #3

Hej!

Walczyłem. walczyłem i coś tam zaczęło działać .... S-Video zadziałało ... Będę testował resztę wejść. Dzięki koledzy za pomoc OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem