[#1] Spinka klawiatury Amiga 1200
Witam szanownych kolegów, złamała mi się spinka klawiatury może ktoś z was wie gdzie taka spinkę mogę kupić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
[#2] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #1

Przepłacisz. Głupio się przyznać, ale jakiś czas temu myjąc klawisze w umywalce, taka właśnie spinka od A1200 wpadła mi bezpowrotnie do kanalizacji. Jak to się mówi "potrzeba matką wynalazków" - zrobiłem sobie z grubego spinacza. Jak znajdę gdzieś w telefonie fotkę, to mogę wrzucić. Wydaje mi się jednak, że każdy jest w stanie sobie ją wyobrazić.
[#3] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #1

Może ktoś ci ją wydrukuje na drukarce 3D.
link
[#4] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@snifferman, post #3

Myśl całkiem dobra, a znasz kogoś kto takie rzeczy chciał by wydrukować?
[#5] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #4

Jak nie znasz nikogo w okolicy z drukarką 3D, to możesz odezwać się do "My Retro Hobby" na FB. Poza kanałem Piotr ma drukarki 3D i może ci to druknie
[#6] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #4

Nie wiem czemu pomyślałem, że chodzi o spinkę spacji. Tu masz na alle..
[#7] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@AD99, post #6

Witam.
Wystarczy kawałek plastiku o odpowiedniej grubości.
Jest na forum wątek o zamienniku folii klawiatury wtedy ta spinka jest niepotrzebna.
Popytaj. Może ktoś ci odsprzeda.
Pozdrawiam.
[#8] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@ted, post #7

Może ktoś się pochwali że ma to chętnie odkupię bo cena z ALLE to jest kosmos.
[#9] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #1

pasuje od Amigi 500
[#10] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #1

Znajomy mi drukował zamiennik, w razie jakbyś nie znalazl nic lepiej/szybciej to napisz priv odsprzedam po kosztach plus wysyłka, tylko że jest w czarnym kolorze :)
[#11] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@andi34, post #8

Ja chyba mam wolna spinke to ci ja wysle po kosztach listu czy paczkomatu.
[#12] Re: Spinka klawiatury Amiga 1200

@Stoopi, post #11

Dzięki wszystkim za podpowiedzi już zrobiłem klawka działa. Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem