[#1] Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)
Czy ktoś może korzysta z tej obudowy klawiatury do A500 ? Jakie wrażenia? Ciekawi mnie czy w środku jest miejsce na Arduino za pomocą którego dałoby się przekształcić Amigową klawkę na klawiaturę USB

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 21:52:52 przez MarX
[#2] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #1

Czy ja dobrze widzę? 179 funtów za obudowę? Fakt, aluminiowa, więc na bogato. Chciałem kupić jedną, żeby sprawdzić czy moja nieuchronnie nadciągająca klawiatura mechaniczna do niej pasuje. Ale chyba sobie przemyślę, 900 zł + przesyłka...
[#3] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@Krashan, post #2

Obudowa klawiatury jest za 55 funtów :)
[#4] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #3

Dałeś się złapać na to samo co ja, ja też widziałem adapter Zorro II w cenie obudowy, a okazał się prawie 3x tańszy, Steve przekombinował z layoutem strony, ceny na pierwszy rzut oka należą jakby do obrazka poniżej. No i teraz czekam jak głupi na kolejny batch na głupią, zakichaną płytkę...
[#5] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #1

Skoro keyrah się mieści to pewnie i arduibo też wejdzie :) tam jest całkiem sporo miejsca.
[#6] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@Michciu, post #4

Dałeś się złapać na to samo co ja, ja też widziałem adapter Zorro II w cenie obudowy, a okazał się prawie 3x tańszy, Steve przekombinował z layoutem strony, ceny na pierwszy rzut oka należą jakby do obrazka poniżej.

Faktycznie, no to... nie było tematu
[#7] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #6

Nie nie, źle mi się "klikło", to Krashan się pomylił. Ty masz rację, 55 funciaków. Sorry za OT.
[#8] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@Michciu, post #4

Steve przekombinował z layoutem strony, ceny na pierwszy rzut oka należą jakby do obrazka poniżej.
Heh, geniusz dizajnu... A obudowy projektuje dobre. 55 funtów jest już spokojnie do łyknięcia, zważywszy, że metalowa po całości.
[#9] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@Krashan, post #8

Nie nie, źle mi się "klikło", to Krashan się pomylił. Ty masz rację, 55 funciaków. Sorry za OT.

Totalny brainfuck z tym designem strony drunk. Ale jeśli rzeczywiście obudowy są po 55 funtów to jest to warte przemyślenia

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 09:30:28 przez MarX
[#10] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #9

hehe, obudowy klawiatury są po 55, cała obudowa ani chybi 179 niestety. Trochę rozszerzę mój komentarz:

ceny na pierwszy rzut oka należą jakby do obrazka poniżej, ale faktycznie należą do obrazka powyżej, chociaż graficznie nie są z nim połączone.

Odlot...
[#11] Re: Obudowa klawiatury A500 (Checkmate)

@MarX, post #9

Rzeczywiście, strona jest zdrowo spitolona.
Tak, 55 Funtów za obudowę klawiatury.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem