[#1] A1208 i wifi
Mam rozszerzenie a1208 z amigastore.eu i widzę, że można wpiąć tam wifi esp01. Ktoś juz z tego korzystał j podzieli się jak to ugryźć?

Update: forum znalazłem post na ppa z opisem, potestuje go. Na YouTube też coś znalazłem link

Update v2 : skonfigurowałem ESP01 jako SLIP, ale co dalej i czy z A1208 ma to działać jako SLIP ?




tu jeszcze coś znalazłem : https://github.com/terriblefire/terriblefire-binaries/tree/master/esp8266


Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 12:38:08 przez ch0mik
[#2] Re: A1208 i wifi [do zamknięcia]

@ch0mik, post #1

prawie jak osobisty blog - sam sobie odpowiadam ;)

rozmawiałem mejlowo z Twórcą A1208 AmigaStore.eu - to nie jest jeszcze gotowe rozwiązanie, czyli jest gniazdo z opisem, ale nie działa ;). Jak wyjdzie jakis nowy firmware do A1208 to i tak go nie sflaszujue (XILINKSA), bo wsad będzie tylko miał Producent.

Podsumowując :
albo będę robił SLIPa po RS232 + ESP01 (ESP8266) / ESP32 albo - co bardziej pewniejszego - po PCMCIA (tylko przełącznik 4/8 MB będę musiał wyprowadzić na zewnątrz.

Pozdrawiam
Paweł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem