kategoria: Kontrolery
Wątek zamknięty
[#1] nowy polski joystick na Kickstarterze
Widziałem projekt nowego joysticka (Unithor) na ostatnim Pixel Heaven, a wcześniejszą iterację na zeszłorocznym PH.
Jeśli jesteście zainteresowani, żeby KS im ruszył, klikajcie „Notify me on launch” stronka na KS
Mam wrażenie, że autotzy nie są najlepsi w socialach itp. ale mam nadzieję, że ten projekt wypali

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2022 22:41:53 przez misha
[#2] Re: nowy polski joystick na Kickstarterze

@misha, post #1

Zaklikałem i gorąco kibicuję mając nadzieję że za niedługo dźwięk mikrostyków przywoła szczenięce lata ......
[#3] Re: nowy polski joystick na Kickstarterze

@misha, post #1

Mam wrażenie, że autotzy nie są najlepsi w socialach

A ja wręcz przeciwnie, z każdego mozliwa źródła zwiazengo z retro słyszałem o tym joyu.
1
[#4] Re: nowy polski joystick na Kickstarterze

@misha, post #1

a czy przypadkiem kampania nie rusza niezależnie od liczby zainteresowanych?
also: było na forum z milion razy, a na głównej ze dwa miliony, wyszukiwarka nie gryzie, zmień zasilacz, zamykam wątek.
3
[#5] Re: nowy polski joystick na Kickstarterze

@snajper, post #4

Kuba Husak, znany na scenie koder i muzyk, robi dla nich firmware do tego joya. I twierdzi, że wystartują jak będzie 1000 subskrybentów.
[#6] Re: nowy polski joystick na Kickstarterze

@snajper, post #4

also: było na forum z milion razy, a na głównej ze dwa miliony, wyszukiwarka nie gryzie, zmień zasilacz, zamykam wątek.


Przychylam się do wniosku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem