[#1] StuffIt
Mam prośbe czy może mi ktoś podać adres strony z któej mogę ściągnąć plik ssbootfile. Z tego co słysaałem znajduje się tam system mac 7.0.1 na którym jest też zainstalowany prog. StuffIt którego bardzo potrzebuje, a nie wiem skąd go wziąć. Bez niego nie moge nic rozpakować na mac'u (Fusion).
[#2] Re: StuffIt

@Jacol, post #1

Poszukalem na [url=www.google.com.pl]Google[/url] i w ciagu 0.11 sekundy znalazlem :)


http://www.annuna.com/amiga/amiga2.html


Pliku nie sprawdzalem, ale jesli tam jest stara wersja StuffIt a spotkasz sie z archiwami spakowanymi nowsza wersja programu to ich nie rozpakujesz (potrzebna nowsza wersja StuffIt Expandera lub StuffIt Deluxe).

[#3] Re: StuffIt

@Jacol, post #1

Jak go jeszcze nie masz, daj znac. Przesle ci na poczte Stuffit Expander 5.0 .Chyba bedzie dobry!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem