kategoria: C64
[#1] Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)
Komus sie udalo wykonac interfejs? Jak to dziala w praktyce? (sposob obslugi, pliki, obrazy?)

Z tego co napisali w readme wersji 1.1 to nie ma obslugi obrazow w formacie *.d64 - jest jakas nowsza wersja albo moze alternatywa wykorzystywania Amigi jako stacji C64 z uzyciem *.d64?
[#2] Re: Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)

@mccnex, post #1

Easy1541 nie emuluje fdd na amidze, umożliwia transfer plików z i do fizycznego fdd
[#3] Re: Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)

@Kilos, post #2

Może byś przeczytał jego post ze zrozumieniem? On pyta o Emul1541 a nie o easey1541.


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)

@mccnex, post #1

ups, sorry mccnex, źle się przeczytało :)
jedno i drugie kiedyś ćwiczyłem, a niedawno na pc, przewody są zdaje się te same XE do emulacji, a XM do trasferu <> 1541
[#5] Re: Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)

@Kilos, post #4

Benek jak zwykle "subtelnie" ...

No wlasnie ja chce sprobowac tego patentu z Amiga, pytanie tylko na ile to funkcjonalne, czy mozna Commodorkowi podsuwac cale obrazy dyskietek, czy same pliki. W ostatecznosci siegne po wykorzystanie PC do tego celu (ale wolalbym Amiske).
[#6] Re: Amiga jako stacja dyskow C64 (Emul1541)

@mccnex, post #5

Mccnex, sorry za prywatę, ale nie mogę Ci odpisać, bo nie ma adresu e'mail.
Jakbyś mi mógł podesłać adres przez PM.
Dzięki

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 16:41:02 przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem