kategoria: PC
[#1] Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile
Mogłby ktoś z posiadaczy udostępnić plikopartycje dla tego emulatora?
[#2] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@michal_zukowski, post #1

Czy plikopartycja do pctaska, pcx czy bochs nie będzie przypadkiem pasować
[#3] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@Norbert, post #2

Bedzie dzialac, ale nie wiem co tam trzeba wrzucic i jak skonfigurowac oprogramowanie janusa wiec hardfile pod ten konkretny emulator bylby pomocny.
[#4] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@michal_zukowski, post #3

Jak dobrze pamiętam (mało się tym ustrojstwem bawiłem), ścieżkę do plikopartycji konfiguruje się w pliku konfiguracyjnym, który jest zwykłym plikiem tekstowym i siedzi, zdaje się, w katalogu samego programu uruchamiającego emulację. Zajrzyj tam. Spróbuj nakierować go na plikopartycję PC-Taska i zobacz co się wydarzy :)
[#5] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@michal_zukowski, post #1

Hmm, chyba z tym Bridgeboardem jest cos nie tak bo wywala okienko Unable to open janus.library.

Pytanko wiec mam takie:
- jaka jest wartosc kondesatora C301 bo zostaly po nim tylko punkty lutownicze
- gdzie podlaczyć speaker i czy gdzies jest opis beepnięć
- czy jakis posiadacz bridgeboardu bedzie na Amiparty w chełmie?
[#6] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@michal_zukowski, post #5

Pamiętaj aby pamięć w zorro nie przekroczyła 6 mb. W erlay startyp jest wszystko OK ?
Jak podepniesz kartę graficzną na ISA w slot to powinien na niej pokazać ci się obraz startu PC wraz z Amigą. Janus pozwala przejąć kontrolę nad emulatorem.

U mnie na A 2086 tak jest, nawet stacja pc 3,5' wpięta w wewnętrzne gniazdo działa jako 720 kb.
[#7] Re: Bridgeboard 2286AT - prośba o hardfile

@Risc, post #6

Ok, spróbuje, myslalem że pecet rusza dopiero po binddrivers.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem