[#1] Sprawna Rzeźnia#1 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Ktoś może dysponuje działającą wersją tego magazynu dyskowego ? Właśnie robię jesienne porządki na Fat Magnusie i widzę, że jedna z dyskietek składająca się na magazyn (prawdopodobnie druga) jest skopana. Nie można odczytać żadnego z artykułów . Ktoś pomoże ?
[#2] Re: Sprawna Rzeźnia#1 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

@MarX, post #1

Rzeźnia 1 to jeden z tych programów które działają tylko na sprzęcie kodera. Na 500 i 1200 nie działa. Spróbuj odpalić na konfigu A600 lub A500+ z fastem i "cycleextract", działa tylko z jedną stacją, druga musi być wyłączona. U mnie na takiej konfiguracji działa. Jakby co mogę Ci posłać moją wersję.
Pamiętam dawno temu chciałem ten mag przystosować do pracy z dysku twardego ale poległem.
[#3] Re: Sprawna Rzeźnia#1 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

@exolon, post #2

Podeślij, sprawdzi się. Thx!
[#4] Re: Sprawna Rzeźnia#1 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

@exolon, post #2

Miałeś Waszmość rację. Rzeźnia nie działa poprawnie z dodatkową stacją dysków. Działa za to spokojnie na A600 i 1200 (czyli kickstart 2.0 i w górę). Dzięki!

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016 12:31:01 przez MarX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem