[#1] Co sie stalo z Amigą ...
... w ciagu ostatnich 5-6 lat. Miałem kiedyś Amigę 1200 z rozszeżeniem ramu i dokupiony twardy dysk. Był na niej świetny OS Workbench, który nigdy mi sie nie zawiesił. Był też program DeluxePaint (chyba tak się nazywał), który o lata świetlne wyprzedzał pecetowe programy graficzne.

Teraz czytam stronki o Amidze i nie mogę nic zrozumieć, czy mógłby ktoś życzliwy :) napisać co stało się z Amigami w ostatnich latach lub jakiś link do strony na której jest to opisane.

[#2] Re: Co sie stalo z Amigą ...

@antyProcom, post #1

Co sie stalo...Ano nic, maja teraz takie procki jak IMac'i. Czyli szybsze od byle Durona1200...
[#3] Re: Co sie stalo z Amigą ...

@Andrzej Drozd, post #2

Taaa... procki mają takie same albo i szybsze i inne rzeczy też mają podobne. Wszyscy: i komputery, i ich użytkownicy, i programiści. Zawsze byłem pewien, że komputery muszą być coraz szybsze, aby programiści mogli być coraz głupsi.

Wiem, wiem... przesadzam, ale czy na pewno?

[#4] Re: Co sie stalo z Amigą ...

@antyProcom, post #1

Looknij na dział forum: Amiga/Retrospekcja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem