[#1] Nowy sklep z Amigami???
Dziś miałem próbny egzamin do średniej szkoły a w maju już końcowy. Jutro czeka mnie jeszcze następny egzamin z części matematyczno-przyrodniczej a dziś był z humanistycznej. Chyba poszło dobże.?!. Już muszę się zastanawiać nad szkołą. Czy wybur technikum informatycznego i otwarcie po jego ukończeniu sklepu z Ami (ze str w necie) w Koninie lub w Ślesinie jest sensowne. Ami jest moją pasją a sianko na otwarcie sklepu by się znalazło. Może jakaś spułka z kimś z was???
[#2] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

ja rozumiem ze zdałeś próbny egzamin pytam tylko w jaki sposób...zwłaszcza z części humanistycznej....
[#3] Re: Nowy sklep z Amigami???

@MSS, post #2

zgadnij co znaczy słowo rzułf???
[#4] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

Jak z takimi błędami ortograficznymi można zaliczyć test. "Wybór" pisze się przez "ó".

[#5] Re: Nowy sklep z Amigami???

@spiryt, post #4

Przy okazji dodałem kilka nowych słów do automatycznej korekty na forum

[#6] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

A co Ci da ukończenie technikum informatycznego w kontekście założenia sklepu? Prędzej coś z handlem, tylko że wtedy zbyt szybko odkryjesz bezsens otwarcia takiego sklepu:D.
[#7] Re: Nowy sklep z Amigami???

@grxmrx, post #5

kto mi zrobił korektę! ja tak pieknie chciałem koledze odpisać :(
[#8] Re: Nowy sklep z Amigami???

@MSS, post #7

Przyznaję się. To ja zrobiłem :)
Ale zrobiłem to w obronie tych, którzy przyswajają sobie nieświadomie błędy i później te błędy powielają. Nie chcę także żeby komuś wypaliło oczy po zobaczeniu takiego tekstu. Proponuję zamiast żartów z odpisywaniem z błędami odpowiadać jakimś fajnym aczkolwiek mało agresywnym żartem. Wtedy na pewno nic negatywnego się nie urodzi po żadnej ze stron

[#9] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

Mleko napisał(a):

> Dziś miałem próbny egzamin do średniej szkoły a w maju już
> końcowy. Jutro czeka mnie jeszcze następny egzamin z części
> matematyczno-przyrodniczej a dziś był z humanistycznej. Hyba
> poszło dobże.?!. Już muszę się zastanawiać nad szkołą. Czy
> wybur technikum informatycznego i otwarcie po jego ukończeniu

Wybierz szkołę gdzie stoi dobrze matematyka i myśl w perspektywie o studiach na intormatyce na jakiejś porządnej uczelni. Bez matmy wysiadasz na informatyce. Mam na myśli studia na uniwersytecie. Znam ból zmagania się z matematyką na poziomie wyższym po liceum ekonomicznym.

Pozdrawiam i powodzenia
Robert Jackowski
[#10] Re: Nowy sklep z Amigami???

@grxmrx, post #8

O.K.
[#11] Re: Nowy sklep z Amigami???

@grxmrx, post #8

a "hyba" zostawiłeś celowo? :P
[#12] Re: Nowy sklep z Amigami???

@rjack1, post #9

Napisałem jestem Michał. Planuje iść so technikum. Dzisiejszy egzamin z części matematyczno-przyrodniczej wypadł chyba ok. :D Na wczorajszym zyskałem 36pkt na 50 możliwych. A z dzisiejszego wyniki poznam w poniedziałek bo był bardziej obszerny.
[#13] Re: Nowy sklep z Amigami???

@spiryt, post #4

A no można za błędy urtograficzne jest tylko -3pkt więc odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania można zyskać nie 50 a 47pkt. Rozprawkę na temat: "Odnajdywanie sensu życia - cZy Nick Jaorow w fragmencie nr1 miał rację?" zaliczyłem i straciłem 5pkt na 16 możliwych dostałem 11 i te 3 były odjęte za błędy :(
[#14] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

Czyli rozumiem, że za otwarciem nowego sklepu nie jesteście raczej na tak.?!. :(
[#15] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

Myślę, że zamiast inwestować kasę w sklep (który ma raczej nikłe szanse przetrwania) zainwestuj w siebie! Naucz się programować, a potem pisz programy na Amigę. W ten sposób bardziej przysłużysz się samej Amidze jak i nam, Amigowcom :D

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

[#16] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #13

Ludzie , swiat upada , ja za jeden blad ortograficzny na maturze mialem nizsza ocene , a teraz mozna olac ortografie i nawet skonczyc polonistyke :(

[#17] Re: Nowy sklep z Amigami???

@Mleko, post #1

Sklep Dzisiaj nawet niewyżyjesz z prowadzeniem sklepu z blaszakami.
A nielepiej otworzyć kafejkę internetową? Ja bym w to wszedł :P.

[#18] Re: Nowy sklep z Amigami???

@DarQo, post #17

Mój wujek rozważał założenie cafe na Pc i Amigach. Założył ale tylko na blachach. Ma ją do dziś i uważam, że jest to dobry intreres (troche siana bije) po skończeniu tecghnikum może studia. Kursik programowania na Ami u wujaszka i otwieramy sklepik lub cafe. Oczywiście jak dobrze pujdzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem