[#1] z WMA na Mp3
Mój kolega ma blaszaka i mamy mały problem. Chce aby mi przegrał Mp3. Oczywiście trzeba je najpierw przerobić bo są nagrane tak aby były odtwarzane przez wieże a nie w Mp3. Ściągając przez WindowsMediaPlayer to zamienia na WMA jak można zamienić takie pliki na Mp3???? W sklepie z blachami nikt mi nie udzielił odpiowiedzi na to pytanie więc proszę was o pomoc. :D
[#2] Re: z WMA na Mp3

@Mleko, post #1

Alez to dziecinnie proste : uzyj na piecu innego programu niz WMP ! Polecam iTunes albo winamp'a - jeden i drugi player wszystko slicznie na mp3 zamieni i od razu na plytce, w ustalonej na playliscie kolejnosci, wypali :) (tylko trza zaznaczyc ze to ma byc mp3 CD - z reguly domysle ustawienie to wypalanie zwyklych AudioCD - zreszta wystarczy zajrzec do helpa).

pzdr.
[#3] Re: z WMA na Mp3

@Wujek DOBRARADA :-), post #2

Dzięki postaramy tak zrobić jutro po szkole. Jak się ni uda to jeszcze coś napiszemy :D
[#4] Re: z WMA na Mp3

@Mleko, post #3

Co ma sie nie udac ?
iTunes4 znajdziesz tu: http://www.apple.com/itunes/
To Ci powinno w zupelnosci wystarczyc :)

...a winamp5 znajdziesz np. tu: http://www.winamp.com/player/
ale darmowa wersja nie ma funkcji o ktore Ci chodzi... Musielibyscie zaopatrzyc sie jakos w wersje pro...
[#5] Re: z WMA na Mp3

@Wujek DOBRARADA :-), post #2

Można jeszcze wklepać w Google "WMA to MP3" i od razu wyskakuje co najmniej 10 linków do stron z programami konwertującymi WMA na MP3.
[#6] Re: z WMA na Mp3

@mailman, post #5

kto normalny bawilby sie winampem? dorwij jakis prosty, konwerujacy soft.
[#7] Re: z WMA na Mp3

@mailman, post #5

...a po kiego grzyba tu konwersja z wma do mp3? Skoro zrodlem jest CDDA a celem mp3 to bezsensem jest chyba konwersja z posrednictwem wma (i podwojna strata jakosci) skoro jest tysiac prostych sposobow by zrobic to bezposrednio... No chyba ze ktos bardzo kocha i wspiera technologie windows media...
[#8] Re: z WMA na Mp3

@Wujek DOBRARADA :-), post #7

Ma się tym zająć mój kolega Łukasz ja sam nie lubie i nie mam zamiaru wspierać Wingrozy. Jakie są te prostsze sposoby. Czy jest możliwość zrobie nia takiego czegoś w inny sposó z CDA na Mp3 bvez posiadania netu. Gdyż on go nie ma a w cafe za nagranie płyty kjażą sobie płacić aż 5zł + płyta. zdzierstwo. Pan od informatyki z naszej szkoły nagara nam za darmo programy podane przez kolege Wujka DOBRARADA w poniedziałek.
[#9] Re: z WMA na Mp3

@Wujek DOBRARADA :-), post #4

A czy ten program z Maca to jest bezpłatny????
[#10] Re: z WMA na Mp3

@Mleko, post #9

Jaki program i dlaczego z Maca?
[#11] Re: z WMA na Mp3

@Mleko, post #9

Pewnie - iTunes jest darmowy zarowno w wersji na maca, jak i na winde. Calkiem przyjemny, funkcjonalny interface - zamiast robic kolejne klony winampa moze ktos by podpatrzyl i zrobil cosik podobnego na ami/mosa ? A moze juz jest?

pozdro
Wujcio
[#12] Re: z WMA na Mp3

@Mleko, post #1

Dzięki za pomoc. programik działa a muza nagrana
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem