[#1] Nie ma to jak dobra reklama !
Proszę zwrócić uwagę na aktualną cenę - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21956586
[#2] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@Sasquatch, post #1

Tylko ciekawe jak on ta Scale300 pusci na A500 :D
[#3] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@Norbert, post #2

Za taką kasę chyba puści...
[#4] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@Prince, post #3

hehehe, spadające napisy, hahaha ;)
A tak pozatym, to SM300 ruszy na 500, lekko rozbudowanej, ale żeby coś więcej zrobić, trzeba być magikiem systemu! Mnie się to nawet udawało... ;)
[#5] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@TJindy, post #4

A robi(ło) się to tak:
1) przygotowanie background'ów - oczywiście DeluxePaintIV
2) Odkurzenie starych MA z opisem Scalowych skryptów
3) napisanie skryptów w CED'dzie
4) puszczenie prezentacji przez ScalaMMPlayer
*5) jak starczy pamięci to puszczamy w tle jakiegoś mod'a

Swego czasu zarobiłem tym patentem sporo kasy na tzw. 'czołówkach video' :)

[#6] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@Przemek Kowalczuk, post #5

Dokładnie tak! Tak samo rzeźbiłem, ale na wstawkach za dużo nie zarobiłem. Od siebie mogę dodać że niektóre elementy (backgroundy) rzeźbiłem na Realu 1.4. To był fajny raytracer!
[#7] Re: Nie ma to jak dobra reklama !

@Ja, post #6

Cały czas jest fajny ;) Pamiętam, że pierwszego traca zrobiłem na A500 1MB w Sculpt Animate 4D. Liczył się chyba pół dnia ale efekt powalił na kolana znajomych kloniarzy (szklana kula wtopiona w ziemię - rok 1992/1993).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem