[#1] Znaki
MAm pytanie. nie zauważliście gdzieś kiedyś w dziwnych miejscach znaków związanych z amiga??? nap przy WinXP ikonka moje obrazy zawiera boinga czerwono białego!!!! widzał ktoś coś podobnego???? Piszcie

[#2] Re: Znaki

@[S]oprano, post #1

hmmm.. nie mam jak sprawdzić w ogóle. może byś tak jakiś mały skrinszocik (mały wycinek) zapodał?
[#3] Re: Znaki

@[S]oprano, post #1

Mi się przypomina pierwsze logo Ery Omnix. Jak zobaczyłem reklamę w telewizji to myslałem że spadnę z krzesla. Tradycyjny, kanciasty boing ball, żywcem z demka, tyle że pomalowany (o ile dobrze pamiętam) w pomarańczowo-niebieskie kwadraty

Pozdrawiam

[#4] Re: Znaki

@[S]oprano, post #1

Dlaczego po raz drugi rozpocząłeś taki sam wątek?
[#5] Re: Znaki

@[S]oprano, post #1

... hmm, no fakt. Przyglądałem się temu od 2 lat, i wiedziałem że coś w tym jest nie tak, ale miło było na to patrzeć. Hehe, aż w końcu mnie oświeciliście.. Może ktoś z Amifanów projektował ikonki dla M$ ?
[#6] Re: Znaki

@TJindy, post #5

to sić nazywa profanacja!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem