[#1] Fajne Polskie Fonty
Niemam zbyt dużej kolekcji fontów. Może wiecie skąd sobie ściągnąc jakieś fajne polskie fonty, które dobrze by wyglądały na blacie Workbench'a? Może macie jakieś ulubione?

[#2] Re: Fajne Polskie Fonty

@Korni, post #1

Jesli interesuja Cie czcionki bitmapowe, to ja zareklamuje siebie: kiedys poszukiwania czcionki mi odpowiadajacej skonczyly narysowaniem tejze przeze mnie:

http://tranceletters.horisone.com/po_godzinach/UranGutanFont.lha

Jest niewielka, ale naprawde dobrze sie sprawdzala dla okienek WB w rozdzielczosci dbl-pal max overscan :)

[#3] Re: Fajne Polskie Fonty

@uran, post #2

> UranGutanFont.lha

Fonty są bardzo małe, szkoda oczu by się wpatrywać w to co pisze.

Ja polecam bardzo ładne i czytelne ApplePL, Prov-II i EpsiSansBoldPL.

> WB w rozdzielczosci dbl-pal max overscan

HiRes to NTSC, Dbl-NTSC, Multiscan lub Euro36 z SD + AutoScroll ť->



[#4] Re: Fajne Polskie Fonty

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Fontów Urana jeszcze niesprawdzałem. Od dawna już używam EpsiSansBoldPL i chyba jeszcze SanscośtamPL :D.

[#5] Re: Fajne Polskie Fonty

@Korni, post #4

i tak nic nie zagnie topazapl :D
[#6] Re: Fajne Polskie Fonty

@Radek, post #5

> i tak nic nie zagnie topazapl :D

A ja zawsze miałem okropną alergię na tę koszmarną czcionkę... Już na A500 przez FF podmieniałem ją na SiestaPL.font.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem