[#1] Z lubością wspominam czasy...
... gdy siedziałem przed kompem na koślawym, twardym krześle. Dzisiaj w końcu ziściło się moje marzenie porządnego fotela do pracy z kompem ;)

Chyba z 15 lat siedziałem na tym samym krześle. Półdupki już odmawiały współpracy, nie mówiąc o kręgosłupku. w końcu siem doczekałem porządnego fotela... jeden ruch wskazującym paluchem u nogi i elektryka wyłaczona, obracam się, ruch ręką i browar w łapie, bujnę się i jestem przy szafie z ACSami... :D
A jak jest u was ? Zadbaliście odpowiednio o swoje stanowiska pracy ? :)
[#2] Re: Z lubością wspominam czasy...

@TJindy, post #1

Ja mam standardowy fotel obrotowy z pneumatyczną regulacją wysokości
oraz oparcia. Fotelik ma już z 5 lat i od śrubki zrobiła się mała
dziurka w poszyciu, naszczęście niewpływa to na komfort pracy. ACSy i
MA, trzymam w innym pokoju. Gdy TA wyjdzie to zarezerwuje na nie
półeczkę w swoim centrum dowodzenia :).



Ostatnia modyfikacja: 26.02.06 15:58
[#3] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Korni, post #2

Używam standardowego krzesła z twardym oparciem. MA, C&A, Amigowiec, Kebab mają swoją pułkę na szafie. TS i SS są w specjalnej nie przepuszczającej powietrza torbie na strychu.

[#4] Re: Z lubością wspominam czasy...

@TJindy, post #1

Ja mam taki posthippisowki fotel w stylu lat 70 -tych. Czyli duzo drewna, lekkosci i tylko oparcie jest z "materialu" a reszta bazuje na cienkiej konstrukcji z drewna :)
Fotele obrotowo-biurowe sa niewygodne.
[#5] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Andrzej Drozd, post #4

Hehe... jeszcze tylko ganja, okrągłe okularki z różnymi kolorowymi szkiełami, mata do zejść i.. sprawna amisia..
[#6] Re: Z lubością wspominam czasy...

@TJindy, post #5

a co :P

[#7] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Andrzej Drozd, post #4

A ja mam drewniane krzeslo z lat 80 zarabane z jakiegos domu kultury

[#8] Re: Z lubością wspominam czasy...

@TJindy, post #1

A ja w zyciu nie kupowałem cukierków miętowych. Bardzo je lubię, a mimo to nigdy ich nie kupiłem. Jest to marzenie mojego życia. Czy się spełni? Czy Wy również macie takie pragnienie? A może wolicie owocowe? Podzielcie się tym ze swoimi przyjaciółmi i porozmawiajmy o tym!

[#9] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Prince, post #8

:P
[#10] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Prince, post #8

miętowe są ok, ale nie lubię zbyt ostrej mięty :P Czasami mam dni że zjem cukierek czekoladowy-takiej opcji nie dopuściłeś :D Sądzę że myślisz o landrynkach...
[#11] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Prince, post #8

Lubie wszystko co mietowe. Mietowa czekolade, mietowe cukierki, mietowa gume do zucia, mietowa herbate. A wsyzstkim polecam mietowe draze.

[#12] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Prince, post #8

Prince - posiedź bite 8h w pracy przy złomie, potem zwlecz się do domciu i spróbuj posiedzieć następne 5h. Docenisz fachowość tematu

Nie wiedziałem że lubisz miętówki... .. a te pudrowane też ?
[#13] Re: Z lubością wspominam czasy...

@TJindy, post #12

.. a te pudrowane też ?

Chodzi o takie pseudo-dropsy? ;)
[#14] Re: Z lubością wspominam czasy...

@Andrzej Drozd, post #13

Taaa, taie pudrówki... dziadek miał je zawsze.. wielkością jednego złocisza.. mmmm pycha. Tera to takie twarde robią że mnie plomby wylatają...
..dobra, ide oprzątać...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem