[#1] Ile zajmuje PPA?
Nudzilo mi sie ostatnio i zaczalem sie zastanawiac (to pytanie raczej do autorow ppa). Ile powierzchni dyskowej zajmuje ppa [razem z calym forum itd]? Czy jest to jakas tajemnica czy sie moge dowiedziec? :)

[#2] Re: Ile zajmuje PPA?

@Lorak, post #1

Nie wiem czy tajemnica, zapewne teraz zajmuje około 1GB (licząc pliki i bazę danych).

[#3] Re: Ile zajmuje PPA?

@Lorak, post #1

Prawidłowa odpowiedź brzmi: coraz więcej :D

[#4] Re: Ile zajmuje PPA?

@grxmrx, post #2

A jakie jest zapotrzebowanie na moc obliczeniową, ram i pasmo internetowe, aby taki portal udzwignąć? (z ciekawości)

[#5] Re: Ile zajmuje PPA?

@Kokos, post #4

Spore i na pewno bez obecnych, nazwijmy to, układów nie byłoby wcale takie proste i tanie.
[#6] Re: Ile zajmuje PPA?

@mailman, post #5

No ok, ale podajcie jakieś orientacyjne dane (nie mówię o konkretach - jeśli to jakaś tajemnica). Jestem naprawdę ciekaw.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem