[#1] System zarzadzania pobieraniem plikow
Szukam jakiegos (gotowego) darmowego systemu do zarzadzania sciaganiem plikow z WWW. Wazne jest aby konieczna byla rejestracja uzytkownika, w ktorej haslo jest wysylane na adres email podany w formularzu rejestracyjnym. Orientuje sie ktos w tym temacie?
[#2] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@reactor, post #1

Że tak zapytam od której strony? Udostepniajacego czy downloadującego ?
[#3] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@TJindy, post #2

Jesli dobrze zrozumialem Twoje pytanie - osooba downloadujaca musi sie zarejestrowac (haslo na meila, potem tylko zwykle logowanie z wczesniej otrzymanym haslem) by cos pobrac.
Wymagane jest to bo chce miec adresy (prawdziwe, istaniejace) w bazie danych wszystkich osob ktore pobieraja ode mnie dany plik.
[#4] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@reactor, post #3

Poczekaj troszku - pracuję nad tym w robocie bo sam będę potrzebował czegoś takiego. Pozatym - może lepiej postawić FTPa? Tam w logach masz IPka downloadera. Pozatym nawet jak napiszesz/znajdziesz skrypt pHP (bo na nim podejrzewam istnieje większośc tego typu usług) to i tak się nie dowiesz kto ściąga plik jeśli tylko połączy sie przez proxy serwera.
[#5] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@TJindy, post #4

Nie o to mi chodzi. Nie interesuje mnie IP osoby ktora sciaga dany plik tylko jej adres e-mail a ten musi podac (dana osoba) aby sie zarejestrowac.
Jeszcze raz opisze o co mi biega:
1. User chce pobrac ode mnie plik w tym celu rejestruje sie, w formularzu podaje swoj adres email na ktory leci automagicznie wygenerowane haslo przez skrypt.
2. Uzytkownik loguje sie i wspisuje haslo z meila. Potem sciga plik.
3. Ja przegladam jego dane ktore user podal w formularzu z jego prawdziwym emailem.
[#6] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@reactor, post #5

No i trzeba było tak od razu. Podejrzewam że nie chciałbyś opierać tego na javascript ....
Na początek spróbuj AlexDownloadEngine V1.3.5..
http://www.komputer.boo.pl/download/skrypty/download/dlengine135.zip



Ostatnia modyfikacja: 06.03.06 10:56
[#7] Re: System zarzadzania pobieraniem plikow

@TJindy, post #6

Dzieki za odpowiedz. Jak to bedzie to (a w domu sprawdze), to masz u mnie browara (czy co tam innego pijesz ;) ) jak Cie dorwe na ktoryms z amigowych spedow
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem