Wątek zamknięty
[#1] [1] uwaga pilnie poszukuje pewnego moda nie do zdobycia! - reaktywacja
witam serdecznie poszukuje pewnego moda polskiego dema ktore bylo raczej dosc zabawne nazywalo sie chyba "anty atari czy cos takiego
wiem ze w tekscie bylo "pokochalem me atari" kto to ma jest pilnie proszony o pomoc na maila
djralf21@o2.pl



Widze ze "efekty A500" dzialaja. To jest DZIADOWSKIE demo i ublizajace Amidze (poniewaz debilna byla strona amigowa). Jakim prawem i dlaczego pytasz o tym... :P

Ale ogolnie dobrze ze to napisales.
A ja proponuje zalozyc nowy watek pod tematem - "Jakimi Amigowcy sa chamami - wykluczajac giercomanow"


A tak pozatym w zwiazku z wczorajszymi urodzinami bracika, Pozdrawiam Wszystkich Ludkow ktorzy mniej wiecej tak samo obchodza urodziny :)



Ostatnia modyfikacja: 05.03.06 11:18
[#2] Re: [1] uwaga pilnie poszukuje pewnego moda nie do zdobycia! - reaktywacja

@Andrzej Drozd, post #1

Chyba chodzi "Anty Atari Song", zaczyna sie textem o rolniku ("Przepraszam, czy Pan wie co to jest Atar? Co Pan, ja nie jestem rolnikiem"). Mam to na jakims dysku, o ile o to chodzi.Fakt, bylo chamskie...

[#3] Re: [1] uwaga pilnie poszukuje pewnego moda nie do zdobycia! - reaktywacja

@Solaris, post #2

Były takie dwa mody.. ten o rolniku jest chyba pierwszym...
Drugi był coś tego typu....
A leciało ta chyba tak:
Pokochałem me atari było z drewna i za stali
Z prądem działac to nie chciało wegiel sypać należało...
Drewno wrzucać ciągle równo bo się ciągle psuło gów..
coś tam, coś tam........... i używać go nie chciałem ....

W tym pierwszym taki dzieciak coś gadał : O kulce Atali....
;)
[#4] Re: [1] uwaga pilnie poszukuje pewnego moda nie do zdobycia! - reaktywacja

@Solaris, post #2

Amigowcem jestem nic, co amigowe nie jest mi obce; to może ktoś to udostępni? ;)

[#5] Re: [1] uwaga pilnie poszukuje pewnego moda nie do zdobycia! - reaktywacja

@alpine, post #4

Zdaje mi się, że odesłałem do innego wątku i prosiłbym tam go kontynuować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem