[#1] Łot ys dys??
Może to spam ale pod linkiem http://www.ppa.pl/graffiti/osoba.php?nr=0 odkryłem takie oto coś....





Jest to mój wczesny screen którego sie wstydze i widze że nie został zamieszczony w moim Graffiti ale gdzies jednak jest ;). Jeśli to nie tu sie pisze takie rzeczy to sorki :) Skoro jestem pod osoba.php?n=0 to jestem kimś wyjątkowym :D



Ostatnia modyfikacja: 07.03.06 20:35
[#2] Re: Łot ys dys??

@Malin, post #1

Moje gratulacje :)

[#3] Re: Łot ys dys??

@Malin, post #1

Hmm, ja to widzę inaczej, patrz pole autor.

[#4] Re: Łot ys dys??

@Sylwester, post #3

heh, a u mnie widnieje autor - Mat. Ciekawe kiedy zrobilem takiego screena? Moze jestem lunatykiem? :D

[#5] Re: Łot ys dys??

@Malin, post #1



[#6] Re: Łot ys dys??

@Malin, post #1



[#7] Re: Łot ys dys??

@Malin, post #1

No i odkryliście nasze pierwsze Easter Egg
[#8] Re: Łot ys dys??

@mailman, post #7

No ale czemu mój screen i to w dodatku z bardzo wczesnej wersji Malin AOS :) Weźcie jakiś lepszy, ale wywalcie ten sh1t :D No ale jednak jestem wyjątkowy skoro do takich celów jest wykorzystywany mój screen :]



Ostatnia modyfikacja: 07.03.06 21:39
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem