[#1] Love your girls
Najserdeczniejsze życzenia wiosenne dla kobiet naszego życia, upiększają każdy nasz dzień kwiatem miłości i przyjaźnią.



[#2] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #1

Sorry, ale nie wiem jak ten image zinkludować na stronie?! Na IB2.3 nie działają mi przyciski URL, Code, etc.
http://www.donkejmonkej.republika.pl/images/tulip.png

[#3] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #2

Oooo... zinkludowało się :).
Tak więc jeszcze raz wszystkiego naj dziewczyny!

[#4] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #2

Dla dziewczyn:



Dla Bagozonde: Zamiast url wpisz img i jest ok :D

[#5] Re: Love your girls

@Korni, post #4

Na początku wpisałem:

(<)img src="blebleble"(>) of kors bez tych nawiasów i wyświetliło mi ten kawałek kodu na stronie.

Za sekundę patrzę, a te znaki mniejszości i większości zmieniły się na kwadratowe nawiasy i po chwili wreszcie zamieniły się w ten image. Serwer robi takie rzeczy? Ciekawe :).

[#6] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #1

Wszystkim dziewczynkom z okazji dnia kobiet życzę Chucka Norrisa

[#7] Re: Love your girls

@Malin, post #6

Tja, mówisz o tym macho, który w czasie potrzebnym na wykonanie pół obrotu, potrafi poderwać 150 niewiast? ;)

[#8] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #7

Tak, to ten który stoi szybciej niż ty biegniesz ;]

[#9] Re: Love your girls

@Malin, post #8

:D
Przetrwanie naszej męskiej części gatunku stoi teraz pod znakiem zapytania ;).

[#10] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #1

Dobra, życzenia ładne ale zbędne bo jak dotąd żadna przedstawicielka płci pięknej się nie ujawniła :(

[#11] Re: Love your girls

@koodlaty, post #10

Amigantki zajęte są może developersko więc pewnie nie mają czasu na takie bzdety jak forum ;).

[#12] Re: Love your girls

@BagoZonde, post #9

Ale przecież Chuck Norris żyje już kilka tysięcy lat. Nawet śmierć i starość się go boją :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem