[#1] Czyja to??
Witam.

Przyznac sie bez bicia czyja to?

http://www.allegro.pl/item89860227_amiga_1200_hdd_cd_rom.html

Pozdrawiam.
[#2] Re: Czyja to??

@ted, post #1

Hm... nie moja ;)

[#3] Re: Czyja to??

@koodlaty, post #2

Popatrz, moja tez nie :P
Ale ten CD-ROM slim z tylu obudowy, kojarzy sie z pewnym watkiem na forum PPA ;)
[#4] Re: Czyja to??

@Andrzej Drozd, post #3

Moja tez nie bo mam CD na tasmie zewnetrznej, ale .....hmmmm. ALANA?

[#5] Re: Czyja to??

@c3h6, post #4

....jak zwykle brutalne chamstwo i arogancja wyszly ze mnie, co do tej pory prezentowalem jedynie w tesco

[#6] Re: Czyja to??

@c3h6, post #5

...no i ma negatywy, 3 zdaje sie..... wrrrrr

[#7] Re: Czyja to??

@c3h6, post #6

... i sprzedaje tez karte 030 i scandublerke hihii

[#8] Re: Czyja to??

@c3h6, post #7

no nieeee....Przepraszam ALANA chyba ze cos zmienil od czasu publikacji na PPA... Np. logo Amiga na oryginalne C=. ... Widac to na fotkach....

[#9] Re: Czyja to??

@ted, post #1

Witam.
Widze ze aukcja wycofana.
Bylo to chyba tylko badanie ceny.
Pozdrawiam.
[#10] Re: Czyja to??

@ted, post #9

A do jakiej ceny doszło, bo nie zauważyłem?
[#11] Re: Czyja to??

@kmilota, post #10

Jakieś niecałe 300zł ale ludzie dają najwięcej w ostatnich sekundach więc nie wiadomo do ilu by skoczyło.
[#12] Re: Czyja to??

@c3h6, post #8

Jesli dobrze pamietam to mi wygląda na Amigę niejakiego "Seb@". Miał on cd w desktopie 030 i scandoubler.

[#13] Re: Czyja to??

@ted, post #9

Cholernie mnie takie postępowanie irytuje... Niepoważny człowiek, co nie szanuje czasu innych

[#14] Re: Czyja to??

@c3h6, post #8

Czy potrafisz odpowiadać w jednym poście?

[#15] Re: Czyja to??

@Jacques, post #13

Facet po prostu badał rynek :) Teraz wie ile kupić Amig 1200 i przerobić. Hurtem wychodzi taniej. Nawet ja sprzeda za 300zł to jeszcze zarobi :)
[#16] Re: Czyja to??

@kmilota, post #15

A mi się nie wydaje by badał rynek, tylko raczej sprzedał poza aukcją, bo Scandoublerów z FF Elboxu nie zrobi chyba w domu taśmowo... Stąd nadal uważam, że to arogant, co nie potrafi uszanować cudzego czasu.



Ostatnia modyfikacja: 16.03.06 10:39
[#17] Re: Czyja to??

@Jacques, post #16

Mnie też denerwuje takie zachowanie.Skoro się zdecydowal wystawić na aukcji,to niech ją doprowadzi do końca.Sam miałem taki przypadek (daaawno temu) z kartą EGS Spectrum,koleś wycofał aukcje 3 godziny przed czasem,argumentując że karta się uszkodziła...ehhh.



Ostatnia modyfikacja: 16.03.06 11:50
[#18] Re: Czyja to??

@Jacques, post #16

Czyli facet złamał regulamin Allegro (jeśli sprzedał poza aukcją). Teraz niech osoby licytujące zgłoszą to władzą Allegro :)
[#19] Re: Czyja to??

@kmilota, post #18

No, a nie lepiej bylo zrobic "sztuczne" - "Kup Teraz" ?

No chyba ze jej nie sprzedal w ogole.
[#20] Re: Czyja to??

@c3h6, post #4

Nie, nie moja, choć swojej już nie posiadam. Wycięcie tylnej szczeliny wyszło mu trochę nie teges... nie równe. I inaczej miałem mocowanie napędu CD :D I moja miała logo ESCOM-u a nie Commodore



Ostatnia modyfikacja: 18.03.06 16:22
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem