Wątek zamknięty
[#31] Re: "Rodzynki"

@koodlaty, post #29

hihhiiihhihi optymista sie znalazl

[#32] Kochamy polskie brednioseriale

@c3h6, post #30

Na tym polega moderacja na forum żeby był porządek. Moderatorzy na każdym forum przenoszą wątki w taki sposób by był porządzek, nie dla siebie ale dla wszystkich użytkowników. Po to zostały stworzone działy na forum by toczyć dyskusje odpowiednią dla danego działu. Jako moderator mogę uznać, że dany temat pasuje bardziej do innego działu a w tym co był pierwotnie tylko przeszkadza. Później ktoś będzie szukał jakiejś informacji na temat jakiegoś sterownika, obojętnie czego i co znadzie? Może i znajdzie, ale będzie musiał się dłużej naszukać w bałaganie. Podział tematyczny, na działy na forum jest po to by z tego korzystać. A działów znowu nie jest tak dużo, wiadomości na forum też aż tak dużo nie ma żeby nie móc szybko sprawdzić co gdzie jest i co jest nowego lub co zostało gdzie przeniesione. To naprawde bardzo łatwo sprawdzić, trzeba tylko chcieć ze dwa razy kliknąć.

I nie wciskaj mi "A pręgierz bo Be" bo nie jestem, a przynajmniej jeśli nie działam pod wpływem negatywnych emocji staram się nie być ignorantem systemowym. Przeczytaj opisy działów na forum.

[#33] Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #21

Kolego c3h6. Przyglądam się Twoim postom od kilku dni i prawdę powiedziawszy mam już dosyć. Nie wiem ile masz lat, ale z zachowania, które demonstrujesz wynika, że raczej jesteś zbuntowanym nastolatkiem, któremu się wydaje, że zjadł wszystkie rozumy. Jeżeli nie zaczniesz przestrzegać podstawowych zasad netykiety jak i regulaminu forum będzie trzeba przedsięwziąć środki, które mogą nie do końca przypaść Ci do gustu. Nikt Cię nie chce wyganiać, ale jeżeli nie odpowiada Ci sposób prowadzenia portalu, sposób moderacji forum, jak i parę innych rzeczy możesz się po prostu wynieść.

Na tę chwilę mam tyle do powiedzenia w tej kwestii. Chcę byś wiedział, że nie zawaham się odciąć lub zamknąć jakiś wątek lub post, który z Twojej strony będzie prowadził do nikąd lub będzie bezmyślną i nieprzemyślaną do końca odpowiedzią, która generuje niepotrzebny potok komentarzy, postów jak również tworzy bałagan na forum.
[#34] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #33

kolego mailman poprosze wiec o bana bo widac ze nic nie mozna na tym forum powiedziec.....

[#35] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #33

a poza tym zwroc uwage kolego mailman na swoja wypowiedz - troszke w niej podstawwowych bledow. I jeszcze jedno. Nie jestem zbuntowanym nastolatkiem ani nawet nastolatkiem. Prosze o kasacje bo nic po tych rozmowach - jakby rzucac grochem o sciane.

[#36] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #34

Można i to wiele, ale przyjrzyj się swojej postawie i swoim postom:

1. Na jeden post odpowiadasz pięcioma innymi. Po co? Nie można w jednym? Jeżeli nie możesz się zdecydować na jedną odpowiedź, przemyśl ją lub w ostateczności edytuj. Masz na to godzinę, więc biorąc wystrzeliwane z prędkością karabinu przez Ciebie słowa dałbyś radę. Zaoszczędziłbyś sobie, a co najważniejsze innym kłopotu.

2. Wskaż gdzie to, co napisałeś zostało ucięte lub skasowane (za wyjątkiem miejsca, w którym złamałesz regulamin). Pomogę Ci - nigdzie.

3. Jak widzisz wątek, który toczyłeś z nami na adresie redakcyjnym trwa nadal.

Nadal więc twierdzisz, że nic nie można powiedzieć? Ja rozumiem, że wiosna się spóźnia, ale jeszcze chwilę, jeszcze momencik...

P.S. I zobacz co zrobiłeś przed momentem. Znów to samo. W jednym poście odpowiedzieć od razu nie możesz?
[#37] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #35

Podstawowych błedów?

[#38] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #35

a poza tym zwroc uwage kolego mailman na swoja wypowiedz - troszke w niej podstawwowych bledow.

Zapewne ortograficznych, urojonych

I jeszcze jedno. Nie jestem zbuntowanym nastolatkiem ani nawet nastolatkiem.

No niestety nie widać tego, a być powinno.
[#39] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #36

Prosze Pana, watek sie urwal juz dawno bo nikt z Was nie potrafi obiektywnie odpowiedziec na to co napisalem w majlach. Watek zostal zalozony zgodnie z sugestia jednego z Was i jakos odzewu nie ma. To co otrzymalem w majlach dla mnie jest dziwne i stad ten pomysl, za co dziekuje SirLeo. A poszlo o pare slow w rodzynkach.... Co do moich postow to moze rzeczywiscie strzelam jak z karabinu, ale to chyba nic zlego?

[#40] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #38

szkoda. polecam wiec przeczytanie posta raz jeszcze i zastanowienie sie gdzie moga byc bledy? Zreszta.... to malo wazne....
To w koncu nie moje bledy.... I zaznaczam ze akurat tu nie bylo zadnej zlosliwosci ...



Ostatnia modyfikacja: 12.03.06 21:30
[#41] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #39

Prosze Pana, watek sie urwal juz dawno bo nikt z Was nie potrafi obiektywnie odpowiedziec na to co napisalem w majlach.

Dostałeś odpowiedzi nawet dwie, lecz żadnej z nich nie zrozumiałeś.

Watek zostal zalozony zgodnie z sugestia jednego z Was i jakos odzewu nie ma.

A na co ma być? Tu nie ma czego wyjaśniać. Wszyscy wiedzą doskonale o co chodzi, zostało to napisane w korespondencji mailowej, dostałeś szansę założenia wątku na forum, w którym ludzie mieli Ci wyjaśnić i zdaje się, że parę osób to zrobiło. A może mają Ci wyjaśnić wszyscy forumowicze? A może ty lubisz takie wątki po 200 komentarzy, z których nic nie wynika. Pijesz do czegoś, czego sam nie rozumiesz. Wnioskuję, że to chyba z nadmiaru wolnego czasu, a może jednak tej długooczekiwanej wiosny?
[#42] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #33

Rany julek... Jak długo znam tę piękną krainę, nigdy nie pomyślałbym, że pojawią się tutaj ludzie chcący siać zamęt... Najpierw spamerzy, a teraz to... Co się dzieje?

[#43] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #40

Zapewne waham się piszemy przez "ch"
[#44] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@Kokos, post #42

Dobrze, ze sa tacy ludzie jak c3h6 - mozna sie posmiac :D

[#45] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #39

Co do moich postow to moze rzeczywiscie strzelam jak z karabinu, ale to chyba nic zlego?

Wiesz, teraz "potracily" mi sie nieprzeczytane posty w opcji "ostatnich 100 listow" i musze wchodzi do kazdego dzialu osobno ;)
[#46] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@Kokos, post #42

cóż, jaki czas, tacy ludzie ;)
w końcu i my mamy pierwszego szukającego dziury w całym...
ale jak się pochodzi z kraine Be, to i cały świat wydaje się Be
pozatym wchodzę do Forum, a tu 100 ostatnich postów w tym samym wątku, myślę - "Wielkie nieba! MOS 1.5 udostępniony"... ;)



Ostatnia modyfikacja: 12.03.06 21:40
[#47] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #41

Nie trafia do mnie kolego mailman to co doszlo do mnie w majlach - ale chyba mi nie wolno, prawda? Bo jedynie sluszne zdanie na ten temat maja redaktorzy PPA? No coz, niech bedzie. A co do tego waham sie.... kolego, poczytaj swoj wlasny post i gleboko sie zastanow.... Polecam goraco...

[#48] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@Kokos, post #42

Przepraszam Cie kokos ale nigdy nie sialem zametu i nie to bylo moim zamiarem....Zadalem jedynie pare pytan....

[#49] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@wali7, post #46

....na to to nie wiem co odpowiedziec hihihihihi

[#50] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #48

Zadalem jedynie pare pytan

Na które nie rozumiesz odpowiedzi. Zadaj je tutaj w tym wątku i zobaczymy co odpowiedzą forumowicze.
[#51] Re: "Rodzynki"

@c3h6, post #26

Pytam o gry ktore sciagneliscie z "legalnych" stronek a nie ktore Wam przyslali...

Redakcja PPA nie ściągnęła żadnych gier z "legalnych" stronek. To tylko Twoje niczym nie poparte oszczerstwa. Myślę, że powinieneś z deka wyhamować, bo dawno przekroczyłeś granicę netykiety i zdrowego rozsądku. Zresztą niewielki odzew wśród czytelników PPA mówi sam za siebie.
[#52] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #49

no właśnie... wystarczy może "hihihihihihi"
[#53] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #47

poczytaj swoj wlasny post i gleboko sie zastanow.... Polecam goraco...

Wskażesz mi o co chodzi, bo jakoś nikt na forum, poza Tobą, nie potrafi pokazać o co chodzi. Przynajmniej ja wyniosę z tego jakąś naukę na przyszłość.
[#54] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #50

nie bardzo rozumiem jak mozna kogos kopac bo nie mysli po czyjejs "mysli"? Bo tak na to cos mi tu wyglada

[#55] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@mailman, post #53

wybacz mailman, nie wskaze. Raz - nie jestem nauczycielem, dwa - po co ciagnac ten "watek". Sam znajdziesz.

[#56] Re: Może już wystarczy tej błazenady?

@c3h6, post #55

Ok, skoro nie ma sensu go ciągnąć, to kończymy. EOT definitywny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem