[#1] Amiga party
Wciąż mam nadzieję na wyjazd na Amiga party.....
Sam jednak nie pojadę, poszukuję ludzi chętnych na ten wyjazd.
Ja jestem z województwa wielkopolskiego.
Proszę o odzew......
[#2] Re: Amiga party

@Arek, post #1

A dokładniej z jakiego miasta ?
[#3] Re: Amiga party

@TJindy, post #2

ja jestem z Konina
[#4] Re: Amiga party

@Arek, post #3


Gdzieś ty się uchował?
Podaj osiedle to cię odwiedzę.. hehe.. ładnie.
Z Konina oprócz mnie jest jeszcze Prince (ma ochote skoczyć na party) Sasquatch (pracujemy razem) nu i ja. Jest jeszcze Mleko - ale dawno się nie pokazywał na portalu.
Skrobnij jakiegoś maila do mnie - adres widzisz ;)
[#5] Re: Amiga party

@TJindy, post #4

Hehe, ja też jestem z Konina :D Niby taka mała dziura a troche Amigowców się zebrało
[#6] Re: Amiga party

@MikeN, post #5

To może zrobimy sobie małe party w Koninie...
[#7] Re: Amiga party

@Sasquatch, post #6

mój numer telefonu: 697515350
jakby co to....
[#8] Re: Amiga party

@Arek, post #3

A ktoś z Wrocławia? :)

[#9] Re: Amiga party

@alpine, post #8

Z Wrocławia to nie wiem, ale ja jestem z Legnicy, więc teoretycznie gdybym np. jechał część drogi pociągiem to bym przez Wrocław musiał tak czy siak przejeżdżać.

[#10] Re: Amiga party

@grxmrx, post #9

Wszystkie tory prowadzą do Wrocławia .Dlatego jakiś zlot powinien się odbyć właśnie tam czego by o tym nie napisać to przynajmniej z dojazdem nie będzie problemu

[#11] Re: Amiga party

@Arek, post #7

No problemo!
Myślę że w niedługim czasie da się cóś zorganicować ;)
[#12] Re: Amiga party

@Sasquatch, post #6

Nooo.... to będzie trzecia imreza jaka odbywałaby się w Konine. Pierwsza to Sylwester, druga to Międzynarodowy Dziecięcy Festiwaal Piosenki i Tańca. Konin to strasznie rozrywkowe miasto (?) :) Zaprosimy dziennikarzy i zrobią z naszą piątką wywiady, Teleskop pokaże nas w telewizorni i będziemy sławni! Dobra, robimy :D

[#13] Re: Amiga party

@Prince, post #12

Zawsze macie szanse dostać się do "galerii ludzi pozytywnie zakręconych" - teleexpress`u

[#14] Re: Amiga party

@alpine, post #13

Wszystko ok. Tylko jedziemy czy nie?
[#15] Re: Amiga party

@Arek, post #14

A po co jak mamy na miejscu? ;)

[#16] Re: Amiga party

@Prince, post #15

Kolega mial na mysli Wrocław :P

[#17] Re: Amiga party

@Prince, post #15

Tylko brak nam jakiegoś stuffu- no może załatwię jakiegoś grzyba do rozwalenia ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem