[#1] 11 okrągła rocznica pożycia
Otóż dziś mija 11 lat, odkąd kupiłem moją A4000D. Siłą rzeczy, w marcu 1995 roku, udało się dostać jedynie egzemplarz "nowy ponaprawczy", który mimo tego (a może właśnie dlatego) okazał się najwierniejszą i najbardziej niezawodną Amigą, spośród tych, które mam i miałem. Z czystym sumieniem, mimo wszystkiego, co się potem wydarzyło w świecie Amigi i komputerów wogóle, uważam, że był to najlepszy zakup w życiu.

Tak więc, w związdku z tą szczególną okazją, dziękuję mojej "wybrance" za 11 lat wspaniałej, bezawaryjnej pracy i zdecydowanie proszę o jeszcze. Mam nadzieję, że jeśli kiedykolwiek rozwinie się coś w następstwie Amigi, to będzie miało choć cząstkę jej dawnego, zniewalającego uroku.
[#2] Re: 11 okrągła rocznica pożycia

@Daclaw, post #1

Dokup CyberStormaPPC jeśli nie masz i czekaj na OS4. Tam nie tylko cząstkę dawnego uroku znajdziesz. Z wierzchu OS4 wygląda jak stary, dobry, połatany OS3.9. Oby sie OS4 ukazał jeszcze w tym roku.



Ostatnia modyfikacja: 23.03.06 12:14
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem