[#1] o2.pl suxx
Czy ktoś tak jak ja ma sporo pronlemów z dostaniem się na konto na o2.pl? Często po wysłaniu e-maila mam komunikat, że 'dostęp do twojej skrzynki jest chwilowo niemożliwy, proszę spróbować później'. I nie wiem czy mail został wysłany, czy też mam go pisać raz jeszcze...
A jeszcze częściej to od razu na początku mam ten komunikat (tuż po zalogowaniu).

[#2] Re: o2.pl suxx

@El Amigos, post #1

Ja ostatnio nie mam żadnych problemów z o2.

BTW - fajny avatarek :D

[#3] Re: o2.pl suxx

@koodlaty, post #2

Ja tez nie (pewnie dlatego, że nie używam :P

[#4] o2 => gmail

@El Amigos, post #1

Ostatnio o2 strasznie smierdzi... Polecam gmaila. Mogę zarzucić zaproszenie (mam ich ze 100).

[#5] Re: o2 => gmail

@Kokos, post #4

Jak do tej pory jest wszystko dobrze . Używam programów SimpleMail, YAM2.4 i z poziomu przeglądarki Voyager też nie mam problemów . Pocztę też mam na tlenie . Pozdro

[#6] Re: o2 => gmail

@Kokos, post #4

Co to jest , jeszcze o tym nic nie słyszałem gdzie to można znaleść, ten " gmail " .

[#7] Re: o2.pl suxx

@El Amigos, post #1

Ja używałem dopóki nie zaczęto tam mylić normalnej poczty ze spamem, i odwrotnie.

[#8] Re: o2 => gmail

@Piotr Myszkowski, post #6

www.gmail.com - poczta jedzie na ssl

[#9] Re: o2.pl suxx

@MinisterQ, post #7

Ostatnio tez poczta na onecie niezle szwankuje. A ludzie uzywajacy gmaila maja jakas manie rozpowszechniania tej poczty. Co nie spotkam znajomego to mowi: mam poczte na gmail, wyslac ci zaproszenie? Normalnie jak swiadkowie jehowy

[#10] Re: o2.pl suxx

@Lorak, post #9

Bo gmail prawie nie zawodny jest. Chce ktos? mam jeszcze 97 zaproszen :D

[#11] Re: o2.pl suxx

@Lorak, post #9

Ja tam nie potrzebowałem żadnego zaproszenia,
link do rejestracji gmail można w necie znaleźć.

[#12] Re: o2.pl suxx

@El Amigos, post #1

Tylko popatrzcie... Co się dzieje z o2?




(Musiałem zmniejszyć kolorki do 8bitów, bo inaczej nie mógłbym przesłać)

[#13] Re: o2.pl suxx

@El Amigos, post #12

El Amigos napisał(a):

> Tylko popatrzcie... Co się dzieje z o2?

Masz farta bo twoje konto wygląda jeszcze normalnie.



Mam jeszcze inne konto na o2 gdzie wszysko jest ok.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem