[#1] tasma 2.5 cala - help!
Potrzebuje na gwalt tasemke do dysku 2.5 cala. Nigdzie kurde nie ma, nawet na Allegro a jak pytam w sklepie, to sie ze mnie smieja

Ktos ma niepotrzebna i moze odstapic?

[#2] Re: tasma 2.5 cala - help!

@_arti, post #1

Możesz kupić za ciężki grosz w www.efunzine.com. Albo popatrz za A600, A1200 z 2,5"HD na Allegro :)

[#3] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Korni, post #2

> Możesz kupić za ciężki grosz w www.efunzine.com

Na stronie nie ma wzmianki o tasmach... ale pewnie cena i tak przerkoczyla by cene dysku


> Albo popatrz za A600, A1200 z 2,5"HD na Allegro

No wlasnie kupilem A1200 ale byla bez tasmiemki :/
Chce sobie poamigowac troche a tu wszystko przeciwko mnie...

[#4] Re: tasma 2.5 cala - help!

@_arti, post #3

25 zł to jeszcze nie jest taki ciężki grosz. Widziałem w markecie kable do eurozłącza za 100 zł.

Na stronie nie ma wzmianki o taśmach? A tu ?

[#5] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Prince, post #4

Przecież to jest przejściówka 2.5->3.5 cala, a nie taśma 2.5 cala.
[#6] Re: tasma 2.5 cala - help!

@wali7, post #5

No tak, do głowy mi nie przyszło, że ktoś może chcieć mniej, wolniej i drożej. Nie przeczytałem uważnie. Jeśli tak, to pozostaje jakieś rozwązanie a'la Adam Słodowy :)

Pozdrawiam. Sorry za zamieszanie.

[#7] Re: tasma 2.5 cala - help!

@wali7, post #5

Ale ja już nierozumiem.Kto tu mówił o jakiejś przejściówce? Arti chce chyba wykłą taąmę 2,5". Właśnie taką zakupiłem w Efunzine. Arti, wyślij do nich maila i spytaj.

[#8] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Korni, post #7

W sumie mam do nich pare krokow... Sprobuje.

[#9] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Prince, post #6

"No tak, do głowy mi nie przyszło, że ktoś może chcieć mniej, wolniej i drożej."

W przypadku standardowego kontrolera... jak ma sie juz dysk, to chyba nie jest ani wolniej ani drozej ;D

[#10] Re: tasma 2.5 cala - help!

@_arti, post #9

Zobaczysz cenę taśmy, to nam powiesz czy taniej. Podepniesz, to powiesz czy szybciej :)

[#11] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Prince, post #10

> Zobaczysz cenę taśmy, to nam powiesz czy taniej. Podepniesz, to powiesz czy szybciej.

30pln w eFunzine. Chyba wybiore sie do elektronicznego...

[#12] Re: tasma 2.5 cala - help!

@Prince, post #10

Zależy do czego podłączać. Dysk 2.5 cala w desktopie jest jak najbardziej na miejscu, w końcu A1200 jest do tego przystosowana.
W towerze sensu chyba mniej, ale jak ktoś ma zbędny dysk... czemu nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem