[#1] Głupi problem,
ale mnie nurtuje:

Pełno na na rynku wtórnym Amig (i nie tylko, bo także atarynek, Commodorków, itp), którym brakuje jednego lub kilku klawiszy (bądź przycisków na panelu w ACDTV). Tu moje pytanie: w jakich okolicznościach one giną? Tzn. w jaki sposób, podczas normalnej eksploatacji, można pozbawić klawiaturę klawiszy, albo panel przycisków?
[#2] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

Jak nie ma entera, to wiadomo że od pisania programów. Jak nie ma strzałek, to od grania. A jak nie ma entera i strzałek to od programowania gier :)

[#3] Re: Głupi problem

@Daclaw, post #1

Kiedyś jeden kolega opowiadał mi, że pies mu wygryzł wiele klawiszy z klawiatury A500. Nie wiem co prawda dlaczego, może pies był zazdrosny o to, że Amidze poświęcał właściciel więcej czasu niż psu albo psa coś w Amidze denerwowało lub z innego powodu? ;)

[#4] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

Nie ma glupich pyta - sa tylko glupie odpowiedzi

[#5] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

Kumpel miał A1200 którą zdewastowały kilkuletnie dzieciaki jego siostry, powyrywane klawisze ale Ami działała. Ogólnie bestie a nie dzieci.
[#6] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

U mnie przez rozne pinballe, ktorych bylem kiedys maniakiem, odpadly najpierw shifty, a potem controle :) Na szczescie to bylo dawno, support sprzetowy byl spory, wiec bez problemu kupilem wtedy kompletna klawiature do mojej A500 ;)

[#7] Re: Głupi problem,

@uran, post #6

Milales kilka klawiszy control w a500?

[#8] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

Mojemu koledze wyskoczyl klawisz podczas gry w sensible soccer. Oczywiscie sam nie wyskoczyl, tylko kumpel mial straszny nawyk tluczenia w klawiature gdy mu cos nie wchodzilo. ;)

[#9] Re: Głupi problem,

@Lorak, post #8

Ja mam identycznie... mi kilka klawiszy wyskoczylo kiedy walilem piescia w klawiature a raz to nawet rzucilem myszka w monitor (ale nie przez gry, tylko wtedy gdy mi system sie zawiesza). Ale o dziwo takie furiackie zachowania mam tylko przy pc, bo kiedy uzywam Ami to znosze wszystko ze stoickim spokojem mowiac tylko: ,,Kochana moja Amigo dzialaj, prosze'' :D

[#10] Re: Głupi problem,

@Mat, post #9

Ja mam coś podobnego :)

[#11] amiga 500 killing

@Sylwester, post #5

Sylwester napisał(a):

> Kumpel miał A1200 którą zdewastowały kilkuletnie dzieciaki jego
> siostry, powyrywane klawisze ale Ami działała. Ogólnie bestie a
> nie dzieci.

taaa bestie dzieciaki, mamy tu dowody na krzesło z nimi

[#12] Re: amiga 500 killing

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Ja taki nie byłem. Rzuciłem kiedys pegazusem który miał uszkodzone przez mojego brata wyjscie composite i skakał obraz. Albo zacząłem kręcić kablem z dzojstkiem jak lassem i kumpel pare razy tym dzojem oberwał, po czym "odkleił" się od kabla i roztrzasnął się na ścianie (dzoj ofkoz) ;)



Ostatnia modyfikacja: 24.04.06 20:28
[#13] Re: Głupi problem,

@Lorak, post #7

i meant alty ;)

[#14] Re: amiga 500 killing

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Od dzisiaj jestem za aborcją. ;))

[#15] Re: Głupi problem,

@Daclaw, post #1

.. ja to chyba farciarz jestem.. klawisze w A500 ok w A1200 ok... tylko dżoje często nie wytrzymywały ... no i ściana od tego rzucania nimi trochę popękała
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem