[#31] Re: Zeitgeist - film, którego nie obejrzysz w kinie

@Fazior, post #29

No nie jest moore'a właściwie. A nawet jakby było to Twój głos w dyskusji jest prawie żaden. :) Argumentów ziroł. :)

[#32] Re: Zeitgeist - film, którego nie obejrzysz w kinie

@Kokos, post #31

@Andrju & Coconut ogladalem obie czesci juz spory kawalek temu, mam wyrobiona opinie na ten temat i nie musze poraz kolejny ogladac wynurzen typu bo w biblii jest opisany potop jak w eposie o gilgameszu i golab tez jest, wiec religia sluzy do golenia owieczek. Moze nieco upraszczam ale taki jest mniej wiecej styl wyciagania wnioskow przez jasnie autora owego "wiekopomnego" dziela. Jestem urzedasem i nie czuje sie jakbym byl czescia machiny /dazacej do kontroli nad wszystkim i czerpania zyskow/ okreslanej w tym badziewiu jako rzad tudziez oni, zydzi masoni i inne barachlo. Teorie spiskowe zawsze beda w modzie i tego typu madrosci zawsze beda produkowane, wazne zeby uzywac pomyslunklu i analizowac to co sie oglada a nie podniecac samym demaskatorskim tonem tego typu produkcji. Rzeklem:).



Ostatnia modyfikacja: 06.11.2008 13:31:21
[#33] Re: Zeitgeist - film, którego nie obejrzysz w kinie

@Kokos, post #27

A powiesz mi może, który torrent z DVDRipem jest w dobrej jakości? Bo ściągnąłem już 3 po 700mb i jeden 1400mb i za każdym razem crap jak na dzisiejsze standardy jakości. Jeśli nic nie doradzisz, to chyba wezmę któreś z DVD i sam zrobię dobrego ripa. ;)

[#34] Re: Zeitgeist - film, którego nie obejrzysz w kinie

@Fazior, post #32

Zwroc uwage ze sceptycznie podszedlem do pierwszej czesci. Za duzo przeczytalem Danikiena (to jesli chodzi o wiare i mitologie). Na temat niefortunnego 11 wrzesnia tez nie chcialbym niczego insynuowac. Ale temat ekonomi i tym bardziej druga czesc Zeitgeist - Addandeum daje duzo do myslenia.
Popatrz na to z innej strony. Powielamy to, czego sie nauczylismy. Ja tez jako wytwor terazniejszego systemu, dla wlasnego bezpieczenstwa wole jednak pracowac w tej machinie, nie wychylac sie. Ale sam zauwazyles ze cos jest nie tak.
Nie bedzie rewolucji, tylko ewolucja. Stopniowe odchodzenie od dzisiejszego systemu. Wiele teori w tym filmie jest byc moze nie do wyobrazenia sobie - bo tak zostalismy nauczeni...przez system? Tak.
Ten system wlasnie tego "pragnie", abysmy byli niedouczeni. No i juz tylko zacytuje, "Wszystko zalezy od Ciebie". Od Nas. ;)
Nie da sie tak prosto z mostu uwolnic od systemu monetarnego. To bedzie ewolucja. Lub nie bedzie jej, gdy...pasuje nam ten Matrix. ;)
[#35] Re: Zeitgeist - film, którego nie obejrzysz w kinie

@El Amigos, post #33

Ja korzystałem tylko ze oficjalnych torrentów. Materiał jest 2-godzinny, a wszystko miało być upakowane na płytę 700 więc cudów się nie spodziewaj. :) Jeśli chcesz mieć lepszej jakości to faktycznie będziesz musiał ściągnąć DVD. Ew może gdzieś jest wersja 2 x 700. Cza poszukać -> torrentz.com

[#36] NWO,... z definicji

@Kokos, post #35

http://pl.youtube.com/watch?v=oDoLZV66Dww

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem