[#1] Wspomnienia
Witam. Jestem tutaj nowy. Dziś założyłem neta i dziś znalazłem ta stronke. Powiem szczerze, że pierwszy mój wpis w google to byla AMIGA. Teraz jestem posiadaczem blaszaka, ale przez 12 lat byłem dumnym posiadaczem AMIGI 500 i 1200. Wychowałem sie na Lotusach, Sensiblach, Mortalach. Pamietam jak kumpet pokazal mi demo "STATE OF THE ART" grupy SPACEBALLS i normalnie oszalałem. Miło jest wspominac.... Może jescze kupie kiedys przyjaciółke. :)
[#2] Re: Wspomnienia

@neo, post #1

Kupisz, kupisz. Jak wielu z nas tutaj OK
[#3] Re: Wspomnienia

@neo, post #1

Nie opyla się. ZUS wykupił cały zapas dyskietek w Polsce.. We are doomed!!

[#4] Re: Wspomnienia

@Kokos, post #3

To sie podlaczy HD i pojedzie na WHDLoad. O! :)
[#5] Re: Wspomnienia

@Kokos, post #3

Ze tak ośmielę się zapytac: jak to ZUS wykupil????????????
[#6] Re: Wspomnienia

@neo, post #5

Chyba te oddzialy ZUSu ktore mieszcza sie poza wiekszymi aglomeracjami.
Ale ta akcja z pecetami nie mogla zaistniec - ludzie juz nie wyrzucaja starych pecetow na smietnik, tylko sprzedaja czesci na Allegro. Chocby glupi kabelek od stacji dyskow czy HD ma swoja wartosc. Ludzie wola zarobic 100 zl na Allegro niz oddac za bezcen, instytucji ktorej nie lubia.

No i pewnie ZUS otrzymal stare plyty glowne z 486 i stacja dyskow. Dobrze ze malo jest Amigowcow, bo oni to nawet te stacje adaptuja do Amig i wtedy to juz bylaby calkowita lipa. Natomiast Amigowcy dyskietkami sie nie przejmuja bo maja ich kilogramy na strychu lub w piwnicy. A te sprzedawne w marketach sa i tak badziewne bo 2xHD. Beznadzieja. Niech sie z ZUS z nimi meczy. :P

[#7] Re: Wspomnienia

@neo, post #5

http://zus.pl/bip/default.asp?id=220&idz=16338

:)

[#8] Re: Wspomnienia

@Andrzej Drozd, post #6

Ja sam mam jeszcze 5 dyskietek DD, i książkę wydawnictwa Lupus 'Amiga DOS - wszystkie typy' napisaną przez redaktora magazynu AMIGA :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem