[#1] Akinator - internetowy geniusz
Widzeliscie juz Akinatora? Sprytnie napisany programik ktorego zasada dzialania jest taka:
Myslisz sobie jakas postac
Pozniej odpowiadasz na pytania
Na koniec Akinator podaje ci osobe o ktorej pomyslales

Robi wrazenie, tym bardziej ze przy w miare sensownie i poprawnie podawanych odpowiedziach ma prawie 100% skutecznosc. Odgadl postaci typu: wloczykij, kitana, rydzyk, edison, max cavalera, itp itd...

Sprawdzcie sobie bo jest to naprawdę fajna zabawa:)
en.akinator.com

Czasem jest przeciazony serwer i nie da sie zagrac, albo program poddaje sie po drugim czy trzecim pytaniu i pisze "am i lost? (...)". Wtedy trzeba chwile poczekac i sprobowac jeszcze raz.



Ostatnia modyfikacja: 02.12.2008 21:51:04
[#2] Re: Akinator - internetowy geniusz

@Lorak, post #1

Póki co, wszystko mi działa oprócz "play"

[#3] Re: Akinator - internetowy geniusz

@Lorak, post #1

wszystko fajnie tylko, ze nie po polsku to jest.



Ostatnia modyfikacja: 02.12.2008 22:07:38
[#4] Re: Akinator - internetowy geniusz

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

No ale poziom angielskiego ktory jest potrzeby do komunikacji z akinatorem oceniam tak na 6 klase podstawowki.

[#5] Re: Akinator - internetowy geniusz

@Lorak, post #1

Pierwsze podejscie nieudane z mojej winy, ale kolejne bez problemu:
Morihei Ueshiba (aikido), Chino Moreno (Deftones), ...

EDIT:
a bym zapomnial - zamiast Juno Reactor podrzucil mi Aphex Twina

Zobaczymy dalej... :D



Ostatnia modyfikacja: 02.12.2008 22:34:45
[#6] Re: Akinator - internetowy geniusz

@Lorak, post #4

to fajnie teraz macie, za moich czasow w podstawowce i nie tylko uczyli rosyjskiego ;]

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem