[#1] Pomożecie mojej żonie? ;-)
Jak się podoba wiewiór, to kliknij w ten zielony przycisk "zagłosuj"

http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/18



Ostatnia modyfikacja: 10.12.2008 14:19:22
[#2] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

A kliknąłem sobie, co mi szkodzi . Poza tym fajna wiewiórka, jak się robi takie zdjęcia?

[#3] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Ja sie na tym kompletnie nie znam ale wydalem w tym roku na jej aparat, obiektywy i filtry prawie 10.000 PLN. Podobno to pomaga robic TAKIE zdjecia

Ze wzgledow konkursowych fotka zostala okadrowana i zmniejszona. W prawie-oryginale mozna zobaczy ja tutaj:
http://my.opera.com/arti040/blog/co-mozna-spotkac-w-parku-we-lwowie



Ostatnia modyfikacja: 10.12.2008 14:36:21
[#4] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Ekstra wiewióra. Jeden głos dodany.
[#5] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Ładne zdjęcia.
Widać nawet rosę skroploną na jej wąsach.
No chyba że prawie co jej się kichnęło ;)

Najbardziej mi się podoba to środkowe zdjęcie wiewióry trzymającej się za klatę jakby chciała rozpiąć swoje futerko, odsłonić kostium SuperWiewiórczaka skryty pod spodem i wznieść się w powietrze na ratunek potrzebującym. OK

Masz jakieś zdjęcia kotów? ;)

[#6] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@5h00n4y, post #5

> Masz jakieś zdjęcia kotów?

Niestety. Ostatni sie wyniosl jakies pol roku temu. Rzadko bywalem w domu wtenaczas i chlernik co prawda naczyl sie odkrecac kran ale z lodowka mu nie bardzo szlo, wiec wolalem go oddac na wies, do babci

[#7] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #6

Trzeba było zamontować taką klasyczną gigantyczną poziomą klamkę jak do zachrystii, to by sobie sam otwierał. ;)
Moje koty uwielbiają wykorzystywać fizyczne prawa rządzące tym światem i często wieszają się na klamkach z jawnym zamiarem ich otworzenia.

[#8] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@5h00n4y, post #7

Ta, brakuje mi ich w domu... kto wie, moze jakiegos sobie sciagne ale teraz przeprowadzka do Wawy, wiec musze z tym poczekac :(

[#9] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #8

Też zagłosowałem:) Fajna wiewiórka :)

[#10] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@OSH, post #9

Wskoczyla na pierwsze. Super :)

Oprocz tego, ze fajnie by bylo wygrac MacBooka - dziewczyna by wreszcie miala normalny sprzet to obrobki zdjec, to jeszcze jestem ciekaw, czy Comercial Union zacznie cos grzebac przy konkursie (fotka, ktora teraz jest druga, pojawila sie dzis i w ciagu pierwszych 3 minut zdobyla pierwsze miejsce, wiec cos mi tu ewidetnie smierdzi ;)

[#11] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #10

"Rekiny Internetu" się przypominają

[#12] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@Grzegorz Kraszewski, post #11

Tia... wiesz, i tak chodzi o to, by napedzic CU klientow. Taki zestaw nagrod i organiacja konkursu to dla nich tylko wzglednie bardzo tania reklama.

EDIT: ale dobrze, ze nie trzeba podawac e-maila :D



Ostatnia modyfikacja: 10.12.2008 16:01:48
[#13] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Ja też! Ja też! ;)
Zdjęcie jak dla mnie bomba ;)

[#14] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Nie wiem co ma wspolnego wiewiorka z tamatem pracy ale zdjecie jest swietne. Jak bede na drugim komputerze to zaglosuje jeszcze raz OK

[#15] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@Lorak, post #14

Eee tam - czepiasz się detali. ;) Ważne, że to najlepsza praca zgłoszona do tego konkursu więc mozna na nią głosować z czystym sumieniem.
A zwierzaka można podciągnąć do każdego hasła reklamowego no i nie zapominajmy, że zwierzęta (zaraz po dzieciach) to najlepsze "konie pociągowe" reklamy, obdarzone największym zaufaniem przez klientów. :D
[#16] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #10

"Z tego IP oddano już głos. Kolejny głos będziesz mógł oddać za kilka godzin. " czyli mozna szalec;)

[#17] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Oddałęm głos. Wiewiórka super. Pogratuluj żonie umiejętności.
[#18] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Podoba mi się, zagłosowałem.

[#19] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Jeśli żona chce naprawdę wygrać, powinna wyczekać na odpowiedni moment i zrobić zdjęcia pokroju wiewiórczych zabaw z wykorzystaniem praw fizyki czy innych wiewiórów naśladujących znane postaci.

[#20] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Poza tym fajna wiewiórka, jak się robi takie zdjęcia?

Się siedzi w dziupli drzewa, albo umieszcza tam aparat i steruje zdalnie pilotem. ;)
Albo oswaja wiewiórkę.



Ostatnia modyfikacja: 12.12.2008 23:18:22
[#21] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@Daclaw, post #20

"Albo wiewiorka jest glodna" - tlumaczenie mojej zony

BTW: chce sie jakos odwdzieczyc za "pomoc" i pomyslalem sobie o wykupieniu hostingu na PPA, tylko mam kilka pytan, na ktore nie ma odpowiedzi w FAQ. Do kogo mam sie zglosic o pomoc w tym temacie?



Ostatnia modyfikacja: 14.12.2008 13:10:14
[#22] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

Głos oddany, a zdjęcie fajne mocno

[#23] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #21

Ja pytałem SirLeo albo Mariusza Barczyka (sprawy techniczne).
Jeżeli chciałbyś poznać możliwości konta od strony użytkowej to wal do mnie - używam konta A500 od marca tego roku i trochę je już poznałem.
[#24] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #1

klik poszlo

[#25] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #24

Juz wszystko wiem. Przed koncem roku pewnie zakupie sobie A2000 :) Dzieki jeszcze raz za wszystkie glosy... ale jest maly problem.

Ciagle nas scigaja jakies jajka :D Poklikacie jeszcze troche?

http://10stycznia2009.pl/konkurs/ranking

[#26] Re: Pomożecie mojej żonie? ;-)

@_arti, post #25

Czytaja nas z obozu konkurencji - pozdrawiamy!

PS: nie oszukujemy - konkurs jest prowadzony w Polsce ale czy gdzies jest napisane, ze moga glosowac tylko Polacy i tylko z terytorium swojego kraju?

PS2: Linki - to nie fora rosyjskie a *ukrainskie* ;)



Ostatnia modyfikacja: 23.12.2008 20:13:23
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem