[#1] GTA IV - AntiAliasing
Udało się komuś włączyć? Jeśli tak, to niech poda nazwę karty i wersje sterowników.

BTW, wiecie że potrzeba aż 2GB RAM na karcie, żeby wszystko na full włączyć? Dołączam screen:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd1d83a6dbd37d13.html

[#2] Re: GTA IV - AntiAliasing

@El Amigos, post #1

ja jutro prawdopodobnie bede probowal to odpalic, a jak nie jutro to w przyszlym tygodniu i dam znac.

[#3] Re: GTA IV - AntiAliasing

@El Amigos, post #1

BTW, wiecie że potrzeba aż 2GB RAM na karcie, żeby wszystko na full włączyć?

Podobnie onegdaj było z Doom-em 3. Też wymagał jakoś 512 MB, czy więcej dla detali ultra.



Ostatnia modyfikacja: 13.12.2008 18:30:27
[#4] Re: GTA IV - AntiAliasing

@El Amigos, post #1

Się nie przejmujcie koledzy, Adolfikowi też się to nie podoba że nie może se pograć na najwyższejszych detalach, no ale cóż tu począć...

[#5] Re: GTA IV - AntiAliasing

@5h00n4y, post #4



[#6] Re: GTA IV - AntiAliasing

@5h00n4y, post #4

Dobre OK
[#7] Re: GTA IV - AntiAliasing

@5h00n4y, post #4

Ależ sir, patch jest w drodze ;)
[#8] Re: GTA IV - AntiAliasing

@El Amigos, post #1

a wiec probowalem to odpalic na P4 3,2Ghz @ 3,4Ghz, 1GB ram DDR1, GF8500GT i cos mi tekstury zjadalo... Takze AA sie nawet nie przejmowalem... zreszta to i tak na tym sprzecie by ledwo dzialalo, ale chodzilo mi o sam fakt wlaczenia...

[#9] Re: GTA IV - AntiAliasing

@Banderas, post #2

z teksturami sobie poradzilem jest patch na to, ale nigdzie nie widzialem opcji do wlaczenia antialiasing... moze w ustawieniach grafy by sie dalo to zalaczyc (nie wiem jak jest w geforce bo nie na moim kompie to uruchamialem, ale w ati da sie wlaczyc, zeby zawsze byl AA, ale nie probowalem i tak tego;) )
swoja droga jak na takiego kompa nie chodzi to tak zle, tyle, ze po wylaczeniu gry zanim komp zacznie normalnie dzialac troche to trwa...:P kurde czuje sie jak kilka lat temu jak meczylem kompa siory (500mhz, dalej lepiej nie mowic;) )



Ostatnia modyfikacja: 18.12.2008 23:17:22
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem