[#1] Przypomnijcie mi tytuł piosenki :)>>ZNALEZIONO Crash Test Dummies, MMM
na dnie mej pamięci jest jedna fajna piosenka bodajże z 1993 roku. Jedyne słowa które pamiętam w refrenie to koleś sobie nuci "hmmmmm". Wiem wiem mało szczygłów więc może opisze teledysk.

A więc tak. Jest sobie szkolne przedtsawienie w którym występują dzieci. Na widowni siedzą rodzice. Jedna z dziewczynek odgrywa rolę wróżki lub czegoś w tym stylu. Natomiast jeden chłopak gra chyba kierowce. Coś mu nie wychodzi to granie i widać rozczarowane miny jego rodziców. Wokalista tego zespołu. Siedzi sobie na krześle i gra na gitarze śpiewając tekst. Pamiętam , że miał dłuuuuuuuugie włosy i bardzo specyficzny głos.


gatunek muzyczny to chyba coś ala ballada rokowa.


Czy ktoś kojarzy ten utwór po opisie teledysku?



Benedykt Dziubałtowski



Ostatnia modyfikacja: 20.12.2008 15:42:57
[#2] Re: Przypomnijcie mi tytuł piosenki :)

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Oczywiście chodzi o Crash Test Dummies, świetna piosenka:

http://www.youtube.com/watch?v=-4WbwwhBmRk

[#3] Re: Przypomnijcie mi tytuł piosenki :)

@BagoZonde, post #2

TAK TO JEST TO!!! DZIĘKUJE!!! Faktycznie piosenka wymiata.



Benedykt Dziubałtowski

[#4] Re: Przypomnijcie mi tytuł piosenki :)

@BagoZonde, post #2

[#5] Re: Przypomnijcie mi tytuł piosenki :)

@chewek, post #4

Haha super
zgadza się!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem