[#1] Kim jest ta pani?
Zdjecie

Moje prywatne sledztwo niczego nie wykazalo. Stroj ma w barwach Egiptu, ale urode niekoniecznie egipska. Moze to jakies zwykle zawody i kolor stroju to zbieg okolicznosci? Ktos zna te urocza osobe?

[#2] Re: Kim jest ta pani?

@Lorak, post #1

Jakiś czas temu znalazłem info o niej na jakiejś stronie, reprezentantka USA w lekkiej atletyce zdaje się, z innych pozycji już nie prezentuje się AŻ TAK okazale, ale też niczego sobie... ekhem... nie pamiętam teraz jak się zwała, poszukam. ;)

---=== WYEDYTOWANO ===---
To Allison Stokke, enjoy

Znaleziono TUTAJ, po paru minutach szukania w googlu frazy "beautiful women of sport"



Ostatnia modyfikacja: 13.01.2009 13:39:26
[#3] Re: Kim jest ta pani?

@Lorak, post #1

Dobra, to teraz moja kolej...
Ktoś wie jak się nazywa ta ruda ślicznotka?
Mam ogromną nadzieję że w tym morzu cyrylicy znajduje się odpowiedź, jednak nie było mi dane uczyć się tego zacnego języka, więc jaże nie kumać co tamże pisać... :(



Ostatnia modyfikacja: 13.01.2009 16:55:34
[#4] Re: Kim jest ta pani?

@5h00n4y, post #3

Mam ogromną nadzieję że w tym morzu cyrylicy znajduje się odpowiedź...

Niestety nie. W komentach są tylko ochy i achy jaka to ona jest krasiwaja itp.
[#5] Re: Kim jest ta pani?

@5h00n4y, post #2

Dziekowac OK

[#6] Re: Kim jest ta pani?

@Lorak, post #5

Wszystkie wspomniane panie to moje sąsiadki. Chcecie numery telefonów?

[#7] Re: Kim jest ta pani?

@PopoCop, post #6

Daj więcej zdjęć, na co komu numer telefonu... :P

[#8] Re: Kim jest ta pani?

@5h00n4y, post #7

Nie mam ich zdjęć, wolę spotkania na żywo...

[#9] Re: Kim jest ta pani?

@PopoCop, post #8

No a my nie bo mamy za daleko...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem