[#1] Prośba do członków elektroda.pl
Mam prośbę do osób posiadających konto na elektroda.pl. Potrzebuję instrukcji uzupełniania tonera dla drukarki HP LJ 5N.
Żeby ściągać pliki z elektrody trzeba być zalogowanym, a ja nie mam ochoty przebijać się przez rejestrację dla jednego pliku. Mógłby ktoś ten plik dla mnie ściągnąć?
Z góry dzięki.
[#2] Re: Prośba do członków elektroda.pl

@APC74, post #1

W którym temacie? Podaj do niego linka.

[#3] Re: Prośba do członków elektroda.pl

@necavi, post #2

Wątek na elektrodzie

Wprawdzie nie ma tam wymienionego modelu 5N, ale jest między innymi HP LJ 5/5M a te modele używają, zdaje się tego samego modelu toneru o oznaczeniu 92298A.
[#4] Re: Prośba do członków elektroda.pl

@APC74, post #3

zapomniałem o Twojej prośbie i pewnie poradziłeś sobie, ale dla porządku podaje lina:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=31803

Właśnie kupiłem chyba taką samą drukarkę na Allegro link , poza siecią z którą walczę wszystko chodzi OK

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem