[#1] jakis system :d
Kiedyś na ppa, pojawił sie link do jakiegoś os'a, c64 albo atari...
w każdym razie nie pamietam co to było, był na nim jakis klip wyświetlany pod tymże systemem...
W każdym razie pomoże ktoś? :)

[#2] Re: jakis system :d

@Mir3k, post #1

GeOS? > tu klikać <

[#3] Re: jakis system :d

@Mir3k, post #1

Prawdopodobnie chodzi o SymbOS na Amstrada:
http://www.symbos.de/
[#4] Re: jakis system :d

@Grzegorz Kraszewski, post #2

GEOS - kiedyś pracowałem na nim na C64, naprawdę rewelacja. Jest tu cały pakiet, łącznie z edytorem tekstu. Ale bez stacji dyskietek nie obejdzie się.

[#5] Re: jakis system :d

@AS, post #4

Tak. GEOS to rewelacja w tych dawnych czasach. Sam miałem C64 z myszką, stacją dyskietek i drukarką. A kolega z Amigą 500 z zazdrością patrzył na to co wyprawiam z drukarką (igłówka). Dopiero jak on sobie kupił drukarkę i powstały pierwsze programy DTP na Amigę, to przesiadłem się na A500.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem