[#1] Odlotowy Matiz
http://moto.onet.pl/1530245,4860,artykul.html przedni zderzak mnie rozwalił, no i parametry tego wozu. Kto to zarejestruje (na 1/4 mili zarządzi).


Idzie mały chłopiec ulicą, podjeżdża samochod, okno się otwiera i pada pytanie: podwieźć Cię, maly? Dam Ci Snickersa! Mały odwraca głowę i idzie jeszcze szybciej. Następne pytanie od kierowcy: a może snickersa i coca-cole? Mały nie patrząc na samochod już prawie ucieka. No to może snickersa, cole i bilet do kina - proponuje kierowca. Mały odwraca się i ze złością odpowiada: Tatiusiu, jak sobie kupileś Matiza to teraz musisz z tym życ! To znalazłem w komentarzach. Podoba mi się matiz, ale dowcip też.



Ostatnia modyfikacja: 03.02.2009 15:56:21
[#2] Re: Odlotowy Matiz

@ender, post #1

z innego forum na którym siedzę polecam ten wątek najlepiej przeglądać go od ostatniej strony bo jest już wiekowy i niektórych fotek z przodu już nie ma :) - matiza też wrzuciłem



Ostatnia modyfikacja: 03.02.2009 21:43:36
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem