[#1] V-mouse, ktos uzywal?
Witam, poszukuje opinni osob ktore zetknely sie z urzadzeniem v-mouse, to taka myszka ale trzyma sie ja jak pioro od tabletu.
http://www.2future.pl/Produkt/181/v-mouse
Wiem ze sa trzy wersje tego gadgetu przewodowy/bezprzewodowy/z wskaznikiem. Ktos sie tym bawil moze? A moze ktos znalazl i kupil co stakiego w lepszej cenie? Z gory dzieki za odpowiedzi.

[#2] Re: V-mouse, ktos uzywal?

@Koyot1222, post #1

Coś podobnego (ianszego) jest na alleceny - szukaj w myszkach - przupina się to to rzepem do palca. Na pewno znajdziesz.

[#3] Re: V-mouse, ktos uzywal?

@11MASTEr, post #2

Niom, znalazlem to cudo na palec, nawet za 9zl. Minus tego wszystkiego to to ze strasznie duzo niepochlebnych opinni o tym gadzecie... Nic poszukam jakiejs innej wertykalnej myszki :/

[#4] Re: V-mouse, ktos uzywal?

@Koyot1222, post #3

Wiesz to tak samo jak z dotykowymi klawiszami na np. telefonie. Gdy pierwszy raz o tym poczytałem to chciałm to mieć, jednak gdy mogłem organoleptycznie zobzczyc/pobawic sie to ochota mi przeszla.
Nie kazdy ma zdolnosci by uzywac takiej nowosci :). Zreszta cena taka, za mozna potestowac samemu.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem