[#1] Kaliber 44 bity na Amidze
Pierwszy post na forum, witam :)
No właśnie jak było z K44 i jego tworzeniem bitów na tak słabym komputerze, może ktoś obeznany mi to trochę objaśnić.

[#2] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@womperm, post #1

W 1994 roku K44 nagrał właśnie kilka krótkich kawałków wykonanych za pomocą A500. Jeśli chcesz to mam te utwory.

[#3] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@Hubez, post #2

No to jak możesz to wrzuć spakowaną paczkę na hotfila/rapida.

[#4] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@womperm, post #3

Jest w internecie jako demo na stronach. Wystarczy użyć google.

[#5] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@sand, post #4

No ba to i ja wiem tylko nie jestem pewnien czy oni zrobili Księge Tajemną na A500, chyba tak?

[#6] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@womperm, post #5

W najnowszej ksiezce Rahim Ludzie z tylnego siedzenia wydanej w styczniu 2021 w rozdziale drugim Rahim bez ogrodek opowiada o swojej Amidze 1200 podkaczonej do TV o samplowaniu i AmosProffesional.
Opowiada jak jezdzil z dyskietkami do Magika i na Amidze odsluchiwali swoje kawalki na trackerze.
Milo ze nie ucieka i mowi dzieki komu sie to zaczelo...



Ostatnia aktualizacja: 24.01.2021 18:09:10 przez HOŁDYS
[#7] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@HOŁDYS, post #6

W dokumencie Molesta Ewenement Wlodi mowi o poczatkach i ze jeden kuzyn mial sampler 8 bitowy i komputer z 4 kanalami musycznymi ( w tym momencie pokazuje kostke z napisem Elsat Amiga)

Czyli poczatki calego polskiego hiphopu w Polsce narodzil sie dzieki Amidze
[#8] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@HOŁDYS, post #7

I firmie Elsat na to wychodzi.
[#9] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@amikoksu, post #8

i jednemu kuzynowi.
[#10] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@snajper, post #9

De facto rodzice kuzyna także się przyczynili do narodzin hiphopu w Polsce.
[#11] Re: Kaliber 44 bity na Amidze

@womperm, post #1

Ja kiedyś wyczytałem, że cała "Księga tajemnicza. Prolog" K44 była zrobiona na Protrackerze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem